Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

5 merginos pagal Zodiaką, kurios visada įstrigs JŲ širdyse

363

Yra merginų, su kuriomis išsiskyrus, atsisveikinus, neišeina jų pamiršti. Jos širdin įstringa taip giliai, jog niekada gyvenime neištrinsi jų iš atminties. Jos gimė po šiais Zodiako ženklais ir yra iš tiesų ypatingos:

VĖŽYS. Gerumas. Vaikinus žavi merginos, turinčios didelę širdį ir gebančios pasiaukoti. Tokia mergina neabejotinai yra VĖŽIO ženklo atstovė, kuri išsiskiria nuoširdumu ir gebėjimu atiduoti visą save. Santykiuose Vėžio ženklo atstovės yra linkusios mylėti visa širdimi, o dėl mylimo žmogaus galėtų kalnus nuversti. Jos šeimyniškos, kuriančios jaukumą ir dažniausiai skleidžiančios gėrį aplink. Todėl su šio Zodiako ženklo merginomis Vėžiams būti gera.

SVARSTYKLĖS. Patrauklumas. Niekam nėra paslaptis, jog vaikinai iš tiesų pirmiausia įsimyli akimis. Vaikinui patraukli mergina – sveikai atrodanti, natūraliai daili gyvybinga mergina. Vaikinai kaip patraukliausią mato SVARSTYKLIŲ ženklo atstovę, kuri išsiskiria nepaprastu žavesiu ir gebėjimu pritraukti dėmesį. Svartsyklės entuziastingos, visuomet besišypsančios ir dievinančios flirtą. Ko daugiau reikia vaikinams, jog šie pakviestų merginą į pirmą pasimatymą?

MERGELĖS. Humoro jausmas. Lyg vandens į burną prisisėmusi mergina vaikinų nežavi – jiems patinka komunikabilios ir humoro jausmą turinčios merginos. Lygiai tokios pačios, kaip… tikros geros nuotaikos skleidėjos MERGELĖS. Iš Mergelių galima pasimokyti gebėjimo bendrauti ir juokauti taip, kaip niekas kitas nemoka. Mergelės pozityvios ir stengiasi optimizmą skleisti kitiems, todėl dažniausiai užburia vaikinus ne savo išvaizda, o vidinėmis savybėmis.

JAUTIS. Aktyvumas. Vaikinams nėra nieko žavesnio nei aktyviai gyvenanti mergina. Tokia mergina dievina sportą ir stengiasi gyventi sveikai. Ji – JAUČIOženklo atstovė. Jautukėms sveika gyvensena itin svarbi – jos trokšta išlikti energingos ir jaustis tarsi ant sparnų. Todėl jos geba nudirbti daugybę darbų, kai kiti tinginiauja. Jautukės dažniausiai yra puikios fizinės būklės, o savaitė be fizinio išsikrovimo joms prilygsta tikrai kankynei.

AVINO. Pasitikėjimas savo jėgomis. Nė vienas vaikinas netrokšta šalia savęs matyti merginos, kuri netikėtų savimi. Pasitikėjimas savimi tarsi likimo dovanotas AVINO ženklo atstovėms, kurios gali pasigirti didžiuliu gerbėjų būriu. Avino ženklo atstovės, net jei joms nepasiseka, tuoj pat stojasi ant kojų ir vėl siekia savo tikslų. Šalia tokių merginų pražysta bet kuris vaikinas ir pradeda labiau tikėti savimi. Jos tikros kovotojos, kurioms atsispirti neįmanoma.

Comments
Loading...