Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

7 gėrimai, kuriuos reikia gerti nakčiai, norint sudeginti riebalus aplink kepenis

12 751

Yra tam tikrų arbatų ir gėrimų, kuriuos galima vartoti prieš miegą, siekiant išvalyti kepenis ir sudeginti riebalus. Štai 8 tinktūros, padedančios jūsų organizmui įveikti šią užduotį.

Kepenys ir detoksikacija.

Detoksikacija (valymas) geriausiai vyksta miegant. Miego metu kūnas atsistato, tas pats vyksta su audiniais.

Kinijos medicina sako, kad kepenys efektyviai veikia nuo 1 iki 3 val. ryto. Todėl verta įsitikinti, kad yra visos veiksmingos sąlygos kepenų valymui atlikti. Vienas iš reikalavimų yra gilus miegas.

Kita sąlyga – pakankamas biologinių skysčių kiekis, reikalingas valymui. Tinkamo valymo rezultatas – sveikas metabolizmas bei greitas riebalų deginimas.

7 gėrimai kepenų valymui ir riebalų deginimui, kuriuos būtina vartoti prieš miegą:

1. Ramunėlių arbata
Ramunėlių arbata – vienas populiariausių sveikų gėrimų prieš miegą. Dėl sudėtyje esamų medžiagų, padedančių kepenų valymui, ji yra šiek tiek karti.

Ramunėlė taip pat naudojama nervų sistemos palaikymui, padeda atsipalaiduoti ir užmigti. Taip pat ši žolelė turi priešuždegiminį poveikį.

2. Vanduo su citrina
Karštas vanduo su citrina yra vienas iš gėrimų, kuriuos paprastai rekomenduojama vartoti visą dieną. Galima tiesiog išspausti citrinos sultis į vandenį, arba supjaustyti ją skiltelėmis ir įdėti į karštą vandenį.

Naktį vanduo su citrina padeda valyti kraują nuo toksinų. Tačiau, atkreipkite dėmesį, kad vanduo su citrina veikia efektyviau, kai gėrimas yra šiltas.

3. Lotoso sėklos
Tai dar vienas augalas (kinų kalboje Lian Zi), kuris yra naudingas organizmui. Iš jo taip pat galima ruošti gėrimus, vartojamus prieš miegą. Arbata yra naudinga streso ir nerimo mažinimui bei neigiamoms mintims šalinti.
Tai padeda nuraminti protą ir gali padėti esant pagreitintam širdies plakimui. Į šią arbatą galima įdėti levandos, siekiant dar labiau sumažinti jaudulį bei nusiraminti.

4. Rožių arbata
Rožė – nuostabus augalas, susijęs su širdimi ir emocijomis. Rožė yra labai naudinga, norint užtikrinti tinkamą kepenų energijos srautą, nes energijos sutrikdymas sukelia depresines būsenas.
Rožių arbata padeda atsikratyti toksinų, atnaujinti kraujotaką ir užtikrinti veiksmingą organų valymą.

5. Avižų arbata
Šiai arbatai yra būdingas aukštas vitaminų, mineralų ir net baltymų kiekis, kuris yra naudingas kepenų valymui. Be to, avižos leidžia nusiraminti ir subalansuoti emocijas.

6. Mėtų arbata
Pipirmėtė – labai naudingas augalas, kuris padeda virškinimui. Pipirmėtė įveikia persivalgymo simptomą, kuris gali sukelti miego sutrikimą.
Kadangi kepenys taip pat dalyvauja virškinimo procese, mėta padeda kepenų valymui.

7. Kinų citrinžolės uogų arbata
Šios uogos – geros vaisinės arbatos pagrindas, kuris gali lengvai apsaugoti kepenis nuo daugelių kenksmingų medžiagų. Šios uogos taip pat skatina organizmą teisingai funkcionuoti.

Ir dar vienas bendras patarimas:

2 sąlygos, būtinos kepenų valymui ir riebalų deginimui:
Vienas dalykas, kurį reikia turėti omenyje atliekant valymą ir deginant riebalus – yra didelio skysčio kiekio vartojimas. Be to, atsiminkite, kad normalus miegas yra būtinas tinkamam organų veikimui.
Atsiminkite, kad gyvenimo būdo ir raciono pokyčiai taip pat reikalauja laiko. Turite
būti dėmesingi savo organizmui ir nenukreipti jo į streso būseną.

Comments
Loading...