Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Antonovienė nebesulaiko emocijų: rėžė viską, ką galvoja

5 995

Atsikračiusi kone 50 kilogramų, Rima Antonovienė ryžosi prabilti viešai. Pastaruoju metu vis daugiau sulaukianti klausimų, kodėl ryžosi lieknėti ir viešai apie tai kalbėti, „Facebook“ paskyroje parašė, ką pastaruoju metu yra priversta iškęsti.

„Pastaruoju metu sulaukiu labai daug jūsų replikų, komentarų ir asmeninių žinučių, kaip aš būdama neįgali sportuoju? Ar, kad reikia man „nuimti“ neįgalumą, kad aš apsiėdusi kiaulė ir simuliantė ir t.t.

Suprantu, nes daugelis įpratę mane matyti nuolat verkšlenančią ir su aukos sindromu, tada labai patogu išlieti visą susikaupusį negatyvą ant Antonovienės ir „veža“ patyčos, kurios įvardijamos kaip nuomonė ar žodžio laisvė.

Mano pokyčiai daugelį sukrėtė, net mane pačią. Tik nedaugelis težino, kokia kaina už sportą moka neįgalus žmogus. Niekas, ko gero, nežino, na tik aš pati ir mano Gerb.

Treneris, kodėl aš negaliu užšokti ant stepo ar kodėl turiu atsargiai rinktis svorius?

Kodėl negaliu bėgti bėgimo taku, kaip tai daro visi normalūs žmonės? Kodėl einu greituoju ėjimu ir visuomet tik įsikibusi?

Kodėl „X fit“ treniruotėje nešokinėju per virvutę? Niuansų daug, bet viskas įmanoma, kai labai nori.

Sunkioji atletika, „body building’as“ ir fitnesas skamba solidžiai ir tai mano naujas išsikeltas tikslas.

Pažiūrėkite į mano įkeltas foto. Vienoje – bėgikas, kuris neturi kojų, bet pasiekė labai daug, nes meilė sportui stipresnė užviską.

Bet ar ataugo jam nuo sporto kojos? Juk ne… Kitoje – mūsų paralimpiečių rinktinė: joje žmonės, kurie myli sportą, o meilė nugali viską.

Ar už tai jiems reikia „atimti“ neįgalumą? Niekas atvirai neverkia ir nepasakoja kokia kaina jie už tai moka. Primename, kad Rima atsikratė daugiau nei 50 kilogramų, derindama mitybą ir sportą.

VAKARO PAMĄSTYMAS. Pastaruoju metu sulaukiu labai daug jūsų replikų, komentarų ir asmeninių žinučių, kaip aš būdama…

Опубликовано Rima Kristina Antonovienė Суббота, 19 января 2019 г.

www.tv3.lt

Comments
Loading...