Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Birutė Navickaitė kardinaliai pakeitė įvaizdį: gerbėjai apipylė liaupsėmis

266

Buvusi Seimo nario Petro Gražulio mylimoji bei jųdviejų dukrelės motina Birutė Navickaitė ketvirtadienio vakarą savo asmeninės „Facebook“ paskyros sekėjus nustebino netikėtais pokyčiais.

Žinoma moteris kardinaliai pakeitė plaukų spalvą.

B. Navickaitė visuomet puikuodavosi ilgomis savo šviesiomis kasomis, o štai šiandien ji ryžosi nusidažyti juos ryškiai rožine spalva. Panašiai praėjusiais metais savo plaukus buvo nusidažiusi ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.

Tokius pasikeitimus pamatę B. Navickaitės gerbėjai negailėjo žinomai moteriai pagyrų. „Kokia graži“, „Labai tinka“, „Nuostabi“, – rašė internautai.

Pati B. Navickaitė mielai visiems dėkojo už komplimentus, o komentaruose pridėjo dar ir tai, kad kirpėja viršijo visus jos lūkesčius.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar anksčiau B. Navickaitė buvo sakiusi, kad jos ir P. Gražulio dukros gimimas jos gyvenimą apvertė aukštyn kojomis, tačiau ji dėl to tik labai džiaugiasi :„Mano mergaitė jau tikrai gan didelė, smagu matyti, kaip ji auga, išmoksta naujų dalykų. Tiesą pasakius, man kiekviena diena, kaip šventė. Džiaugiuosi kiekviena minute, praleista su ja.“

Tiesa, per Motinos dieną kalbina moteris neslėpė, kad dabar tėvas P. Gražulis mergaitei dėmesio skiria kur kas daugiau, nei anksčiau. „Dukrytę jis kartais aplanko, atveža jai dovanų“, – minėjo ji.

www.tv3.lt

Comments
Loading...