Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Bunkės mylimasis Edgaras atskleidė naujųjų namų paslaptį: turės ypatingą kambarį

258

Neseniai į savo naujuosius namus persikraustę Natalija ir Edgaras džiaugiasi gyvenamąja vieta, todėl dainininkės mylimasis nusprendė prabilti apie bendrus jų pomėgius bei laisvalaikį kartu su mylimąja.

Nors pastaruoju metu jų gyvenimas buvo itin įtemptas ir intensyvus, jiedu toliau puoselėja senąsias tradicijas bei susikuria naujų, rašoma pranešime spaudai.

Sportas neatsiejama gyvenimo dalis

Niekam ne paslaptis, jog Edgaras mėgsta aktyvų laisvalaikį, šis pomėgis nėra naujas ir netikėtas, tai greičiau gyvenimo dalis.

„Nuo pat mažens esu linkęs sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Kūno kultūros pamokos mokykloje buvo mėgstamiausios. Kadangi draugų ratas buvo toks, jog didžioji dauguma sportuodavo, todėl ir pats mėgdavau užsiimti aktyvia veikla, išbandyti įvairias sporto šakas. Ankščiau skirdavau daugiau laiko šiam pomėgiui – būdavo normalu sportuoti 5 kartus per savaitę laikantis griežtų režimų, tačiau dabar, kai laisvo laiko turiu šiek tiek mažiau, sportuoju rečiau. Tačiau aš jau gyvenu tokį gyvenimo būdą – sportas neatsiejama mano gyvenimo dalis, todėl man užtenka bent kelis kartus nueiti pasimankštinti į sporto salę, ir aš jaučiuosi žymiai geriau“, – sako Edgaras.

Nors daugeliai atrodo, kad siekti rezultatų itin vargina, nes tai reikalauja didelio ryžto ir užsispyrimo, Edgaras teigia, kad tai žymiai lengviau, kai tai, ką mėgsti, tampa gyvenimo būdu, o ne paprastu pomėgiu.

„Nėra tokio dalyko, kaip „nėra laiko sportui“. Net neturint sąlygų nusipirkti sporto klubo abonemento ar ištrūkti iš darbo, visada galima sporto klubą pasidarysi savo namuose – reikia tik noro. Man nesunku atsikelti 6 valandą ryto, kad spėčiau pasportuoti prieš tos dienos darbus. Kai sportas tampa gyvenimo dalimi, tu pamatai pokyčius savo kūne, tada užsispyrimas ir ryžtas kasdien tik didėja“, – tikina jis.

Priežiūra ir tinkama mityba

Nors sportas padeda pagerinti formas ir įgauti raumenų tonuso, tačiau tai neužtikrina rezultatų. Savęs per daug riboti negalima ir į kraštutinumus eiti niekam nevertėtų, tačiau prisižiūrėti – būtina, nes nuo to priklauso ne tik mūsų išvaizda, bet svarbiausia, ir sveikata. Kartu su Natalija jiedu kiekvieną dieną terasoje ant grilio kepa įvairius patiekalus.

„Labai mėgstame „steikus“. Jautienos „steikas“ ar keptas viščiukas su daržovėmis yra beveik kasdienis mūsų jau ritualu tapęs laiko leidimas ir mėgavimasis. Kadangi turiu greitą medžiagų apykaitą, tokios mitybos man nėra sunku laikytis. Galiu valgyti viską ir pilvas man tikrai neužaugs. Aišku, turi žiūrėti ką valgai, nes, kaip žinome, mityba yra svarbiausias dalykas sportuojant. Todėl šiuo metu, paprastai tiesiog antroje dienos pusėje, nevalgau angliavandenių, nors vasaros metu tai padaryti labai sunku“, – neslepia jis.

Naujajame name – senos tradicijos

Namo statybos jau baigtos, tačiau Edgaras prisimena, kaip kelis mėnesius, kartu su mylimąja Natalija, vakarais važinėdavo ir ieškodavo tinkamos lokacijos, kurioje norėtų praleisti savo laiką.

„Naujajame name atskiro sporto kambario nebus, tačiau atskira kompiuterių žaidimų vieta tikrai bus. Be to, nors daug kas per pastaruosius mėnesius keitėsi, gyvenome labai intensyviu ritmu, nes tekdavo dažnai vykti pasižiūrėti kaip sekasi remonto darbai, kai kurių dalykų su Natalija nekeičiame. Po ilgos dienos grįžę namo mėgaujamės laiku kartu įsispyrę į pamėgtas masažines šlepetes.

Man patinka jų poveikis ir jaučiu jų teikiamą naudą. Būna dienų, kai esame kur nors išvykę, o šlepetes pamirštame namie, tai atrodo, kad kažko trūksta, sunku atsipalaiduoti. Stimuliuodamos pėdose esančius svarbius akupunktūros taškus jos mums padeda pailsėti ir jaustis dar laimingesniems būnant kartu.“

Geriausia viso to dalis, pasak Natalijos mylimojo, yra tai, jog jie gali džiaugtis vienas kito kompanija, vietoj vaikščiojimo pas masažistus.

 

www.tv3.lt

Comments
Loading...