Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Buvusi „Olialia pupytė“ spinduliuoja seksualumu: bikinis išryškino figūrą

1 420

Atėjusi vasara ne vieną pramogų pasaulio garsenybę įspraudė į maudymosi kostiumėlį. Visai neseniai internetą drebino socialinių tinklų žvaigždės Monikos Šalčiūtės nuotraukos, o dabar savo figūros linkius parodė ir Vita Jakutienė.

Moteris savo „Instagram“ sekėjams vis dažniau parodo asmeninio gyvenimo akimirkų – ji dalijasi ne tik kadrais iš savo parduotuvės, bet taip pat ir nebijo apsinuoginti.

Su melsvos spalvos dviejų dalių maudymosi kostiumėliu pozavusi Vita kaipmat sulaukė internautų dėmesio. Jie visuomet aktyviai komentuoja ir spaudžia „patinka“.

„Labai graži“, „Tiesiog vasara“, „Koks grožis“ – rašė vyriškos lyties atstovai.

Primename, kad šiuo metu Vita ir jos sutuoktinis Justinas išgyvena santykių dramą, kuri persikėlė į teismą.

J. Jakutis prieš daugiau kaip dvejus metus buvo nuteistas dėl disponavimo dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Tada jam buvo paskirta 10 su puse metų įkalinimo bausmė, ją atliekant pataisos namuose.

Trečioji atžala, kaip anksčiau savo „Facebook“ paskyroje teigė pati V. Jakutienė, yra ne nuo J. Jakučio, o nuo tragiško likimo jos mylimojo Deimanto Bugavičiaus. Pastarasis 2015-ųjų rudenį buvo nušautas savo paties automobilyje.

Tą kruviną lapkričio 7-sios naktį V. Jakutienė buvo tame pačiame automobilyje kartu su D. Bugavičiumi. Tačiau garsiai atlikėjai pavyko išvengti mirtinų žudiko kulkų.

Prabilo apie skyrybas

Naujienų portalas tv3.lt praėjusių metų pabaigoje rašė, kad žinoma buvusi „Olialia“ mergaitė bei drabužių parduotuvės „Dolce Vitta Boutique“ savininkė V. Jakutienė pranešė netikėtą žinią.

Socialiniuose tinkluose paplito žinia apie tai, kad ji nutraukia santykius su savo sutuoktiniu, šiuo metu kalinčiu J. Jakučiu.

„Žinau, kad skandalingai palydėsiu metus, bet į klausimus kodėl, kas kaip, neatsakau. Tiesiog apie buvusį gerai arba nieko – pasirenku nieko… Gaila, kai žmogus neįvertina, ką turi, bet, kaip sakant, suvoki su laiku… Visiems linkiu nuoširdžių jausmų ir pagarbos. Būkite laimingi ne tik ateinančiais metais, bet visada“, – tuomet rašė V. Jakutienė.

www.tv3.lt

Comments
Loading...