Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Daktaro žmona: paskutinę dieną jis iš lovos nesikėlė

3 158

Iki gyvos galvos kalintis Henrikas Daktaras atsidūrė tikrų daktarų priežiūroje. Henytę į ligoninės lovą, kaip įtariama, paguldė insultas. Nusikalstamo pasaulio autoritetu vadinamas H. Daktaras gydomas Kauno klinikose. Jį visą parą akylai stebi sustiprinta apsauga ir net „Aro“ pareigūnai. Aplankyti vyro atėjusi žmona Ramutė liko nusivylusi.

Štai už šių stiklinių durų besidriekiančiame koridoriuje vaizdas tikrai nekasdienis – du kaukėti ir ginkluoti „Aro“ vyrai saugo palatą ir į vidų įleidžia tik medikus ir aptarnaujantį ligoninės personalą. Ne bet kas patenka ir į koridorių.

Tokios apsaugos Kauno klinikose griebtasi dėl čia gulinčio Kauno nusikaltėlių autoriteto Henriko Daktaro. Aplankyti sutuoktinio ateina žmona.

„Tris dienas skaudėjo, jeigu ne daugiau, galva plyšo, tokie galvos skausmai, kad paskutinę dieną jis nesikėlė iš lovos. Pagalbą gavo tokią, kad gavo tabletę nuo kraujospūdžio. Nu vat ir paskui per vargus buvo kažkur tai dvyliktą valandą išvežtas“, – teigia H. Daktaro žmona Ramutė Daktarienė.

61-erių Daktarui prireikė rimtos medikų pagalbos.

Pirmiausia, nuteistas nusikaltėlių gaujos vadeiva apžiūrėtas Pravieniškių pataisos namų medicinos tarnyboje, tačiau nuspręsta, kad jo sveikatos būklė sudėtinga ir būtina vežti į Kauno klinikas. Čia jis saugomas taip, kad į palatą neleidžiama nei atvykusi žmona, nei dukra. Laukiančioms koridoriuje nesakoma ir kokia vyro būklė.

Tačiau Daktaro žmona sako žinanti, kad jam insultas. Paklausta, ar žino, kad jam insultas, ar spėjat, moteris sako, kad žino ir gavusi to patvirtinimą.

„Ir, kaip žinia, šiandien jį norėjo pasiimti, po tokios diagnozės jį norėjo išsivežti. Pasimatyt neleidžia, stovi apsauga, apie sveikatos stovį informacijos turime mažai, dabar laukiam gydytojo“, – pasakoja R. Daktarienė.

Henytė 2013-siais buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Jam inkriminuojama gausybė įvairiausių nusikaltimų, daug žmogžudysčių, taip pat turto prievartavimas, kūno sužalojimai ir kita.

Atsidūręs Lukiškių kalėjime, Daktaras ne kartą skundė Lietuvą dėl prastų kalinimo sąlygų, o už higienos normų neatitikimą iš valstybės net prašė priteisti bemaž trečdalį milijono eurų. Teismas priteisė nepilną tūkstantį. Tačiau prieš gerą.

Galiausiai H. Daktarui pavyko pasiekti, kad iš Lukiškių jis būtų perkeltas į Pravieniškių pataisos namus.

Daugiau – TV3 reportaže:

www.tv3.lt

Comments
Loading...