Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Darbo metu sugautas girtas policininkas

1 166

Kalvarijoje darbo metu užtiktas girtas policijos tyrėjas. Pareigūnas iš pačio ryto į kolegų alkotesterį įpūtė daugiau nei promilę. Girtas darbo vietoje aptiktas pareigūnas už gerą darbą ne kartą skatintas, o už ilgametę tarnybą yra gavęs net medalį.

46 metų vyresnysis Kalvarijos policijos tyrėjas įkliuvo komisariato pastate apie pusę vienuolikos ryto. Pareigūnai turėjo informacijos, kad kolega gali būti girtas.

„Kalvarijos policijos komisariate darbo vietoje buvo pastebėtas neblaivus policijos pareigūnas. Taikant vidaus kontrolės priemones buvo nustatyta, kad šis asmuo yra vartojęs alkoholio“, – teigė Marijampolės AVPK atstovė Daiva Klimavičienė.

Policininkui nustatytas lengvas girtumas. Į alkotesterį įpūtė kiek daugiau nei promilę. Tyrėjas nušalintas nuo tarnybos. Kol kas neatskleidžiama, ar pareigūnas kaip nors paaiškino kodėl darbe buvo girtas.

„Šiuo metu yra atliekamas tarnybinis patikrinimas ir jo metu bus nustatytos visos aplinkybės. Ir bus priimami tam tikri sprendimai“, – kalbėjo D. Klimavičienė.

Pareigūno darbo stažas – 25 metai. Tačiau greičiausiai jam teks atsisveikinti su tarnyba. Kokią nuobaudą skirti girtam policininkui, paaiškės po tarnybinio patikrinimo. Griežčiausia drausminė poveikio priemonė – atleidimas iš darbo. 46 metų policininkas ne kartą skatintas už gerą darbą. Paskutinis medalis įteiktas už ilgametę tarnybą vidaus reikalų sistemoje.

www.tv3.lt

Comments
Loading...