Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Garsaus vyro šeimoje – skaudi tragedija: maldauja padėti

1 303

Dainininko Lino Karaliaus šeimoje – didžiulė nelaimė. Iki pamatų supleškėjo jo tėvų namai. Kaip pats Linas pasakojo, nelaimė ištiko jo tėvus Joną ir Ireną, gyvenančius mažame Lietuvos kaimelyje.

Tragedija įvyko balandžio 5-ąją. Gaisras vos per valandą pasiglemžė jų gyvenamąjį namą ir du ūkinius pastatus. „Sudegė viskas. Tėvai liko be pastogės, drabužių ir dokumentų“, – pasakoja L.Karalius.

Jis teigia, kad pagalba šiuo metu jo tėvams yra kone būtina, mat iš pensijos jie negali pragyventi. „240 eurų pensija per mėnesį gaunantiems pensininkams reikia atstatyti sudegusius namus. Tai – labai sunkiai įgyvendinama užduotis.

Atstatyti namą reikia nedelsiant, nes žiemos Lietuvoje būna labai šaltos“, – sako garsus vyras ir viliasi, kad tėvų namus atstatyti pavyks dar iki ateinančios žiemos.

Vos paskelbus šią jautrią žinutę, neabejingi žmonės suskubo aukoti garsaus vyro tėvams: jau suaukota daugiau nei 4000 eurų.

Linas Karalius naujienų portalui tv3.lt sakė dėkojantis kiekvienam, kurie padeda jo šeimai itin sunkiu metu. „Noriu padėkoti visiems, kurie šiuo metu paremia mano tėvus šiuo sunkiu laikotarpiu.“

Dear brothers and sisters 2 days ago my parents lost a home in the fire. I have started fundraising to help them. If you…

Опубликовано Linas Karalius Воскресенье, 7 апреля 2019 г.

www.tv3.lt

Comments
Loading...