Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Į Lietuvos oro uostą atvykęs Valančiūnas skyrė žinutę aistruoliams

1 723

Lietuvos rinktinė sutvarkė formalumą – paskutiniajame Pasaulio taurės mače be problemų nugalėjo Dominikos Respublikos krepšininkus. Šiais metais Lietuva iškovojo 3 pergales ir patyrė du itin skaudžius pralaimėjimus. Grupės etape iš pradžių 101:47 buvo sutriuškinti senegaliečiai, vėliau 92:69 įveikta Kanados rinktinė. Pirmąjį grupės etapą lietuviai pabaigė nusileisdami Australijai – 82:87.

Kinijoje Lietuvos rinktinė pasirodė prasčiausiai per visą savo dalyvavimo istoriją. Iki tol žemiausia mūsiškių užimta vieta buvo 7-oji – prieš 13 ir 21-erius metus vykusiose planetos pirmenybėse.

Negana to, paskutinį kartą Lietuvos rinktinei šiose rungtynėse vadovavęs strategas Dainius Adomaitis dar prieš mačą sulaukė nemalonių žinių iš tarptautinės krepšinio federacijos. FIBA už emocijų protrūkį jam skyrė piniginę baudą ir dar uždraudė atskleisti kokio ji dydžio. O TV3 žiniomis, ji siekia penkiaženklę sumą.

Dalis krepšininkų iš Kinijos grįžo jau antradienį. Jono Valančiūno ir Mindaugo Kuzminsko veiduose šypsenos nesimatė. „Dabar šiek tiek poilsio, po to keliauju vėl į klubą, reikia ruoštis sezonui. Pabandysiu gal, kokią žuvelę pagauti“, – pasakojo krepšininkas J. Valančiūnas.

Apie sužaistas rungtynes, ateities planus ir krepšinio aistruolių palaikymą kalbėjusių krepšininkų platesnį komentarą stebėkite vaizdo siužete ir TV3 žiniose.

www.tv3.lt

Comments
Loading...