Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Jauno kauniečio paieškose – tragedijos nuojautos: paskutinį kartą matė einantį upės link

919

Beveik prieš tris savaites – vasario 22-sios vakarą – Kaune dingusio be žinios 25-erių kariškio Deivido Petkaus paieškose – tragedijos nuojautos. Paiešką atliekantys pareigūnai teigia atlikę visus įmanomus veiksmus ieškant D. Petkaus, tačiau sėkmės mestos gausios pareigūnų bei savanorių pajėgos neatnešė.

Vilties, kad Deividas gali būti rastas gyvas nepraranda tik jaunuolio artimieji. Su naujienų portalu tv3.lt susisiekė Deivido žmona Aida. Jauna moteris pasidalijo naujausia turima Deivido nuotrauka bei trumpu pagalbos prašymu:

„Deividas iki šiol yra ieškomas, norime kuo daugiau viešumo, kad žmonės tiesiog matytų, kas vyksta aplink juos. Norime, kad visuomenė neliktų abejinga. Tikimės, kad jei žmonės pastebės Deividą, tai praneš policijai arba man!“

Tad jei pastebėsite šį nuotraukoje matomą jauną vyrą – skambinkite Skubios pagalbos telefonu 112.

Užfiksuoti liudininkų parodymai

Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorė Kristina Mockienė savo ruožtu tv3.lt patvirtino, kad dingusiojo D. Petkaus paieškose buvo atlikti visi tokiais atvejais įmanomi veiksmai:

„Iš tikrųjų, reikia pripažinti, kad visi veiksmai buvo atlikti. Į šią paiešką buvo mestos gausios pareigūnų pajėgos, prisijungė daug savanorių. Teritorijos žvalgymui pasitelktas sraigtasparnis, dronas.

Taip pat tikrinome ir iki šiol tikriname D. Petkaus telefoną, bet nuo dingimo akimirkos juo nebuvo pasinaudota. Kaip ir dingusiojo vardu išduotomis banko kortelėmis.“

Remiantis naujausiais liudininkų parodymais, D. Petkus paskutinį kartą pastebėtas šalia Kauno pilies esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. „Jis ten buvo priėjęs prie kelių vaikinų. Jie matė, kad ieškomas asmuo buvo labai girtas. Kažkuris pastebėjo žiedą ant jo piršto, todėl liepė važiuoti namo pas žmona ir išsimiegoti.

Bet, anot liudininkų, jis nuėjo netoli esančio prekybos centro „IKI“ link, o paskui pasuko link Neries ir leidosi nuo šlaito. Toliau viskas nutrūksta. Jis nusileido nuo šlaito Neries link. Tokie yra paskutiniai užfiksuoti duomenys“, – pasakojo K. Mockienė.

Anot prokurorės, tikimybė, kad po tiek laiko D. Petkų pavyks surasti gyvą – labai menka: „Tai yra prielaidos, bet tikimybė (rasti jį gyvą – aut. past.) yra labai maža. Tikėtina, kad įvyko nelaimė, bet upė kol kas neatidavė kūno.“

K. Mockienė patvirtino, kad po įvykdytų artimųjų bei kitų liudininkų apklausų, nėra pagrindo manyti, kad D. Petkus galėjo planuoti kažkur išvykti: „Jis niekur išvažiuoti negalėjo, turėjo grįžti namo.“

Į paiešką įsitraukė ir kariškiai

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad 1993 metais gimęs vaikinas dingo šių metų vasario 22-osios vakarą. Pasak artimųjų, iš taksi automobilio išlipęs Rotušės aikštėje vaikinas patraukė iki šiol nežinoma kryptimi.

Paskutinį kartą telefonas aktyvus buvo netoli Raudondvario plento, prie „COMBO“ klubo ar aplink jį.

Į D. Petkaus paiešką aktyviai įsitraukė ne tik policijos pareigūnai, ugniagesiai, artimieji, bet ir kariškiai. Ieškoti Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono vyresniojo eilinio ne tarnybos metu padėjo ir jo kolegos, atliekantys profesinę karo tarnybą.

D. Petkaus paieškos metu teritorijos žvalgymui policija buvo pasitelkusi droną. Prieš tai, artimųjų prašymu, teritorija buvo žvalgoma sraigtasparniu. Bet nė vienu, nė kitu atveju apčiuopiamos naudos tokios priemonės nedavė.

Pagalbos sunkią akimirką į visuomenę kreipėsi ir D. Petkaus artimieji. Jie prašė Kauno gyventojus apžiūrėti savo rūsius, ūkinius pastatus bei kitas apleistas ar mažiau užeinamas vietas.

www.tv3.lt

Comments
Loading...