Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Jie buvo vedę 62 metus ir mirė tą pačią dieną. Jo paskutiniai žodžiai sujaudino iki sielos gelmių.

4 813

Jie susipažino prieš 62 metus ir iš karto pamilo vienas kitą, pasirodo – visam gyvenimui. Po daugelio metų jų meilė buvo tokia pat, kaip pirmosiomis dienomis.

Po vestuvių sutuoktiniai įsivaikino du berniukus, ir net po daugelio metų jų akys švytėjo iš meilės. Abu troško visą gyvenimą būti kartu.

Iki paskutinės minutės jie buvo ne šiaip sau pora – buvo geriausi draugai- sąjunga, apie kokią svajoja daugelis.

Kai jiedu susirgo, paprašė gydytojų išleisti iš ligoninės, kad būtų šalia, savo namuose. Jų lovos stovėjo greta iki gyvenimo pabaigos. Donas laikė už rankos savo Maksin. Praėjus keturioms valandoms po jos mirties iš gyvenimo išėjo ir Donas.

Vyro paskutiniai žodžiai: „Tai mano puikioji žmona!”. Taip pasakęs, jis ramiai nusišypsojo. Tai buvo paskutiniai žodžiai, kuriuos išgirdo Maksin.

„Viskas, ko norėjo Donas – tai būti kartu su savo gražuole žmona. Jis mylėjo mano senelę, mylėjo iki paskutinės minutės“, – pasakoja jų anūkė Melisa.

Bet kuris žmogus gali sakyti, kad jis yra laimingas, jeigu patyrė tokią meilę. Pasiekimai ir pinigai netenka prasmės. Jeigu suradai tikrąją meilę, tuomet tu iš tiesų laimingas.

Comments
Loading...