Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Kaunietę mirtinai prispaudė betono plokštės – prakalbo tragediją matę kaimynai

520

Tragiška nelaimė įvyko savame kieme: garbaus amžiaus kaunietę mirtinai prispaudė milžiniškos betono plokštės. Šios ant moters užvirto sutuoktinio akivaizdoje. Kaimynai sako tik iš begalinio vyro šauksmo supratę, kad jų kieme – nelaimė.

Kaunietė Julija vos pradėjusi kalbėti apie siaubingą tragediją, sukrėtusią Lakūnų plento gyventojus, nesulaiko ašarų. Čia vakar popietę didžiulių, net kelių kvadratinių metrų į sieną atremtų plokščių krūva staiga virto ir mirtinai prispaudė kaimynę.

Čia baisi tragedija, neduok Dieve, neduok Dieve, kokia tragedija, neduok Dieve. Jau tuos blokus nuėmė, ir aš pamačiau. Man ir dabar stovi tas vaizdas akyse ir matysiu turbūt aš jį dar ilgą laiką… Geri žmonės jie tikrai“, – sako kaimynė Julija.

Apie išvakarėse nutikusią skaudžią nelaimę kitapus gatvės esančiame kieme liudija ant stalelio pamerktos gėlės ir virpanti žvakės liepsnelė, saugoma juodos pelėdos.

Tragedijos metu antrame namo aukšte buvusi Danutė rodo kiek tolėliau už namo esančią vietą, kur vakar ir žuvo po nugriuvusiomis plokštėmis atsidūrusi smulkutė moteris:

„Užkrito ant jos, nežinau net kaip pavadinti, lentgaliai ne lentgaliai, stelažai kokie…Aš nemačiau, kaip krito, tik išgirdau, kaip pradėjo rėkti jisai, kad greitąją šaukčiau, kvietėm greitąją.“

Moterys sako, gerokai po pietų išgirdusios širdį veriantį vyriškio pagalbos šauksmą. Subėgę žmonės nukėlė plokštes, po jomis gulėjusi senolė skubiai perduota atvykusiems medikams.

„Atgaivino ją, širdelė plakė dar, į greitąją išnešė, bet jau nebevežė – stovėjo valandas čia dvi gal kokias. Matyt netikėjo, kad jau atgaivins. Paskui išgirdau, kad baisiausiai vyras šaukia, kad jau viskas. Čia policija ir gaisrinės, visi buvo suvažiavę labai daug“, – pasakoja kaimynė Danutė.

78-erių senolės gyvybė užgeso medikų automobilyje. Žmonės įtaria, kad jai galėjo lūžti stuburas. Gydytojų pagalbos prireikė ir jos vyrui, jis ne tik patyrė šoką, bet krentančios plokštės jam smarkiai sužalojo koją. Šiame kieme kaip tik tiesiami dujų vamzdžiai, o būtent šio patogumo name senjorai labai laukė. Tad vis skubėdavo padėti meistrams. Kaimynai sako, kad tą popietę vyras su žmona taip pat darbavosi prie trasos:

„Mums čia visiems buvo šokas, prašau, žmonės išėjo padirbėti po savo langais šį tą…“

Šiandien tragedijos vietoje mirtį atnešusios plokštės jau tvirtai priremtos storu mediniu basliu… Nors nelaimė – lyg ir nelaimingas atsitiktinumas, policija laikosi įstatymų – pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

www.tv3.lt

Comments
Loading...