Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Košmariškas trečiadienis Kaune: dužo automobiliai, buvo uždarytas eismas

137

Trečiadienis Kaune paženklintas skaudžiomis avarijomis. Rytą greitkelyje susidūrus trims automobiliams į ligoninę išvežti du žmonės, o eismas visiškai uždarytas. Važiuojantieji pro Kauną sostinės link, ilgam strigo spūstyje. O štai popiet netoli Kauno klinikų sudaužyti trys autombiliai ir troleibusas. Ligoninėje atsidūrė poros metų mažylis.

Rytą greitkelyje ties Kaunu susidūrę trys automobiliai – sunkvežimis, Audi A6 ir Smart – visiškai paralyžiuoja eismą. Į įvykio vietą sulekia visos specialiosios tarnybos. Laimei, aukų išvengta, bet sužeistųjų pora. Į ligoninę skubiai išvežama Smart vairuotoja – ji praradusi sąmonę.

„Kiekvienoj lengvojoj mašinoj po vieną nukentėjusį, atvažiavom greitoji pagalba išvežė į ligoninę. Vietoj buvo suteikta pirmoji pagalba ir ką viskas. Smart automobilio vairuotoja buvo prispausta padėjom išimti medikams”, – apie avariją kalbėjo ugniagesių pamainos vadas Virginijus Mockus.

Vėliau pranešta, kad moteris ligoninėje atsigavo. Smartui teko nemenkas smūgis, jis stipriai aplamdytas, išlūžę ratai. Žaliu lapu paženklintu automobiliu moteris važiavo viena. Štai kaip iš avarijos vietos Smartą nutempia ugniagesiai.

Audi A6 – nuskriejusi į šalikelę. Ji visiškai suknežintu priekiu. Paskui save slysdamas galingas automobilis į griovį nusinešė ir prie kelio buvusius ženklus, išversdamas su visais stulpais ir betoniniais įtvirtinimais. Nors 34 vairuotojas išlipo pats, jis taip pat nuvežtas į ligoninę. Kiek tolėliau apgadintas ir sunkvežimio „MAN” galas. Priekaboje vežamus blokelius sutvirtinę vyrai pasakoja, susidėję krovinį ir važiavę Vilniaus link, o netoli posūkio į degalinę pajutę smūgį į galą.

„Taip gerai jau užplojo, viskas sudrebėjo, net telefonas iškrito. Sakau, Česka, kas yra, mes lyg nieko nepadarėm. Atgal apsisukau – žiūriu tas Smartas po bortu palindo, pavažiavo. Yra įtarimas, kad Smartas suko į degalinę ir gal tas Audi pagavo jį. Pas mane ant mašinos paliko audi ženklas, vadinasi Audi man įplojo normaliai”, – kalbėjo sunkvežimio keleivis Vytautas.

Tikslias siaubingos avarijos aplinkybes aiškinasi pareigūnai. Jiems tenka reguliuoti ir eismą.

Dar viena skaudi avarija popietę fiksuojama visai Kauno klinikų pašonėje. Sukilėlių prospekto ir Purienų gatvių sankryžoje susidūrę keturios transporto priemonės. Į ligoninę išvežtas vos dvejų metukų mažylis, pirminiais duomenimis – tik apžiūrai. Mažylis su mama važiavo „Toyota Corolla“ automobiliu. Jis ir „Porsche” itin stipriai apgadinti.

„Važiavai nuo klinikų link Šiaurės pr., o į kairę pusę suko iš Purienų gatvės automobilis ir trenkėsi į dešinį šoną, automobilį pradėjo nešti ir viskas. Automobilis buvo nebekontroliuojamas”, – tikino „Porsche” vairuotojas.

O štai bene mažiausiai nukentėjo, kaip įtariama, šios avarijos kaltininko Toyota Prius“. 76-erių jos vairuotojas sako – nepamatęs atvažiuojančio „Porsche”.

Apsižiūrėjęs nemačiau tos mašinos, matyt, labai greitai važiavo. Bet aš kaltas, aš pastojau kelio, bet aš į jį nesmogiau, jis smogė. Nu bet aš užkišau, žiūriu pas jį sulamdyta mašina, o pas mane gi nieko – tik plastmasė nulėkė”, – sakė „Toyota Prius“ vairuotojas Konstantinas.

www.tv3.lt

Comments
Loading...