Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Lietus meilei nesutrukdė: sportininkai Serapinaitė ir Navakauskas prisiekė amžiną meilę

116

Lietinga šeštadienio diena nė kiek nesutrukdė meilei – šiandieną penkiakovininkė Emilija Serapinaitė ir jos mylimasis baidarininkas Ignas Navakauskas prisimins dar ilgai.

Sportininkų pora Trakuose vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Akimirkomis iš vestuvių socialiniuose tinkluose pasidalijo tiek pati pora, tiek ir jų artimieji. O Emilijos sesuo Ieva, kuri – taip pat penkiakovininkė, sesės vestuves socialiniuose tinkluose nušvietė labiausiai.

Žinoma mergina, pasidalijusi Emilijos ir Igno nuotrauka, trumpai brūkštelėjo: „Emilijos ir Igno vestuvės! Naujai iškepta šeimyna!“

Po nuotrauka netrukus pasipylė sveikinimai ir linkėjimai ką tik šeimą sukūrusiai sportininkų porai.

Tiesa, kad su sese jos – itin artimos, dar anksčiau pati Emilija buvo pasakojusi naujienų portalui tv3.lt.

Išoriškai merginos labai panašios. O kaip sportininkės? „Be abejo, skiriamės. Jojam ir plaukiam panašiai. Fechtavime sesė už mane pranašesnė. Kai buvau jaunesnė, greičiau bėgdavau aš. Dabar jau tikrai ne“, – pasakojo Emilija.

O kuri sesuo geresnė? „Sporte? Sporte tai Ieva. Neatsimenu, kada paskutinį kartą ją aplenkiau. Galbūt prieš trejus metus pasaulio taurės etape Amerikoje, Sarasotoje. Pusfinalyje buvau aštunta, sesė – devinta. Aš patekau į finalą, o ji ne“, – prisiminimais dalijosi E. Serapinaitė.

Paklausius, kodėl mergina taip nustebo, pasiteiravus, kuri sesuo geresnė ir perklausė, ar kalba eina apie sportą, Emilija nusišypsojo: „Gyvenime mes abi lygios.“

Pasak E. Serapinaitės, dėl šiuolaikinės penkiakovės taisyklių permainų, daug svarbesne tapo kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis. Anksčiau plaukimo varžybų taškai dvigubindavosi. Bendrojoje įskaitoje laimėdavo tos, kurios geriau plaukia, fechtuoja, joja. Dabar situacija pasikeitė, tad sesės Serapinaitės daug dėmesio skiria bėgimo ir šaudymo treniruotėms.

www.tv3.lt

Comments
Loading...