Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Merginai šokas: sužinojo, kad yra nėščia tik likus kelioms savaitės prieš gimdymą

2 521

Nėštumas kartais būna netikėtas ir nelauktas, tačiau viena mergina sužinojo, kad laukiasi tik tada, kada jai jau buvo metas gimdyti.

Morgan Lunt yra 19 – iolikos metų mergina, kuri susitikinėja su savo vaikinu jau 3 metus.

Mergina portalui thesun.co.uk. papasakojo neįtikėtiną istoriją. Ji pasakoja, kad kaip ir visi jauni žmonės jai patinka linksmintis, todėl su vaikinu kiekvieną savaitgalį vykdavo į vakarėlius. Tačiau vieną dieną ji pasijuto šiek tiek prasčiau, jai skaudėjo nugarą bei pilvą, todėl ji išgėrė vaistų nuo skausmo, bet jai nepasidarė geriau. Priešingai – jai dar labiau padidėjo skausmas, ji pamanė, kad tu apendicitą.

Merginai labai skaudėjo visą kūną, todėl jos vaikinas nedelsiant nuvežė ją į ligoninę, kurioje jos laukė staigmena. Gydytojai jai liepė pasidaryti nėštumo testą, po kurio sužinojo, kad jau 9 mėnesiu savo įsčiose nešioja vaikelį. Ji pasakoja, kad ši žinia buvo visiškai netikėta, šokiruojanti. Morgan net neturėjo didelio pilvo, kuris išduotų tai, kad ji laukiasi. Ji buvo apstulbusi, o vaikinas pradėjo verkti.

Ligoninėje emocijos liejosi per kraštus. Pora kartu ir verkė ir juokėsi. Morgan nežinojo, kaip reaguoti, nes buvo visiškai nepasiruošus tam, bet labai norėjo vaikelio. Po kelių savaičių Morgan grįžo į ligoninę, tačiau šį kartą jau gimdyti. Laimei mergytė gimė sveika, ją pavadino – Allaja.

Šiuo metu Morgan su vaikinu Tomu yra laimingai vedę ir auginą mažylę.

www.tv3.lt

Comments
Loading...