Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Mirtina kaktomuša Vilniuje – du vyrai žuvo, dar 6 žmonės sužeisti

2 139

Vilniuje šeštadienio popietę įvyko baisi avarija – automobilių kaktomušoje du žmonės žuvo, 6 buvo sužeisti. Vairuotojai įspėjami, kas spūstys formuojasi į abi puses. Eismas yra komplikuotas.

Planuojantiems važiuoti Nemenčinės plentu, patartina rinktis kitą kelią, nes tarnybos įvykio vietoje dar dirbs mažiausiai iki 16 val., o gal ir ilgiau.

Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko apie 13 val. 40 min. Nemenčinės plento ir Laurų gatvės sankryžoje. Čia susidūrė du priešpriešais važiavę automobiliai „Honda“ ir „Audi“.

Per eismo įvykį žuvo „Honda“ vairuotojas ir „Audi“ keleivis. Taip pat sužaloti dar 6 asmenys. Kol kas apie kitų asmenų būklę nėra žinoma daugiau, tačiau jie išvežti į ligoninę. Po susidūrimo į įvykio vietą atvažiavo daugybė greitųjų.

Įvykio liudininkai kalba, kad veikiausia „Audi“ leidosi nuo kalno, o „Honda“ ketino sukti į Laurų g., galbūt dėl to ir įvyko avarija, tačiau informacija dar bus patikslinta surinkus visus įrodymus.

Įvykio vietoje budi dvi greitosios, kol kas medikai iš avarijos vietos Nemenčinės pl., prie Antavilio kalno, nesitraukia. Sirenos girdimos ir po įvykio praėjus valandai, policijos pareigūnai šiuo metu fiksuoja įvykio aplinkybes.

Įvykio vietoje dirba specialiosios pajėgos.

www.tv3.lt

Comments
Loading...