Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

MOTERIS 50 KILOGRAMŲ ATSIKRATĖ DĖL VIENOS GUDRYBĖS: NEATSISAKĖ NET PICOS

327

Visos merginos žino – pasiruošti vasaros sezonui nėra taip paprasta, o atsisakyti pamėgtų ir kaloringų patiekalų yra labai sunki užduotis.

Tačiau dažna moteris savo gyvenime pasiekia tašką, kai ima viską keisti. Jessica – viena iš tokių pavyzdžių.

Ji prisimena, kad visuomet buvo gana atletiško sudėjimo, tačiau prieš keletą metų svoris ėmė ypatingai augti. Jessica nustojo sportuoti, o ir dėmesio, į tai, ką valgo, nebekreipė.

Bet koks maistas, bet kuriuo paros metu

Jessica Pittius prisimena, kad valgydavo bet ką ir bet kokiu laiku. Pusryčiams rinkdavosi vaflius su sviestu ir sirupu, pietums valgydavo sumuštinius su mėsa, sūriu ir majonezu, o vakarienei rinkdavosi viską, ko geisdavo širdis, pavyzdžiui, makaronus, kepsnius. Ji prisipažįsta – nebuvo didelė užkanždių mėgėja, tačiau jos pagrindininių patiekalų porcijos buvo nežmoniškos.

2017 metų balandį pažvlegusi į veidrodį Jessica galiausiai suprato, kad tokios savęs matyti nenori. Todėl jau nuo gegužės pirmosios ji ėmė naudotis svoriui skirta programa, kuri skatina sveiką gyvenimo būdą.

Duonai, picai ir makaronams – taip!

Programos tikslas buvo sumažinti porcijų dydžius, o daug pavalgyti mėgstančiai Jessicai tai nebuvo lengva. Ji neslepia – reikėjo iš naujo mokytis suprasti, kokios turėtų būti normalaus dydžio porcijos.

Taip pat ji atsisakė sviesto, nebekepė maisto naudodama nesveiką aliejų. Tačiau nepaisant to, ji ir toliau valgė duoną, picą, makaronus – tiesiog stengėsi rinktis sveikesnius variantus. Pavyzdžiui, vietoje 4 gabalėlių picos ji ėmė suvalgyti tik 2.

Jessica stengėsi vengti ir nereikalingų angliavandenių, kuriuos keisdavo daržovėmis, todėl vietoje įprastų makaronų valgydavo tokius, kurie pagaminti iš cukinijų.

Maži triukai – dideli pokyčiai

Pusryčiams ji pradėjo valgyti kiaušininę su šiek šiek sūrio, mažą kiekį avižų su bananais ir mėlynėmis bei žiupsneliu cinamono. Užkandžiui rinkdavosi šiek tiek vaisių.

Pietūs būdavo gana sotūs – keksiukas su šiek tiek majonezo ir kalakutienos, o vakarienei rinkdavosi daržoves.

Kadangi ilgainiui Jessica ėmė jaustis lengvesnė, ji užsinorėjo ir daugiau judėti – automobilį statydavosi toliau, o į darbą kildavo ne liftu, o laiptais.

Comments
Loading...