Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Naminiai kotletukai nespės atvėsti: džiaugsis visa šeima

2 600

Jau laikas galvoti apie pietus arba vakarienę. Nustebinkite savo šeimą gardžiais kotletukais, kuriuos pagaminsite greitai, o skonis bus malonus.

Jums reikės:

1 kilogramo kiaulienos faršo, 2 kiaušinių, 1 svogūno, 3 riekelių batono, 2 valgomųjų šaukštų grietinės, šviežių krapų, druskos, juodųjų pipirų, česnako granulių, šalto vandens.

Iš pradžių faršą pagardinkite su druska, juodaisiais pipirais ir česnako granulėmis, taip pat įmuškite kiaušinius. Batono riekeles užpilkite šaltu vandeniu arba pienu, po maždaug 10 minučių nuspauskite, įdėkite į faršą.

Tuomet svogūną sutarkuokite smulkiausia tarka, krapus smulkiai sukapokite, viską sudėkite į faršą bei gerai sumaišykite.

Paruoštą faršą “išmuškite”, tai yra paimkite dalį faršo (kokio dydžio ir bus kotletas), ir tą dalį kelis kartus meskite ant pjaustymo lentos, tai leis lengvai suformuoti kotletą, kuris paskui kepant nesubyrės.

Po to paruoštus kotletus sudėkite į kepimo indą bei kepkite iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug 20 minučių. Tada įpilkite į skardą maždaug pusę puodelio vandens bei kepkite dar apie 15 minučių. Patiekite ir mėgaukitės!

Šaltinis: worldrecipes.eu

Comments
Loading...