Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Nuo daugiaaukštės aikštelės su BMW nukritusi moteris gavo baudą

378

Dar šių metų balandžio pabaigoje baisią avariją išgyvenusi 1979 m. gimusi moteris pamažu sveiksta. Iš penkto sostinėje esančio prekybos centro „Europa“ automobilių stovėjimo aikštelės aukšto su BMW X6 ant kelio aukštyn stogu nukritusią vairuotoją pagaliau apklausė policijos pareigūnai.

Dėl kepenų plyšimo, šešių šonkaulių lūžių ir kitų sužalojimų moteris buvo gydoma Vilniaus ligoninėje. Tik prabėgus daugiau kaip mėnesiui gydytojai leido apklausti sunkią avariją patyrusią moterį. O po apklausos paaiškėjo, kad kartais pasitvirtina posakis, jog bėda po vieną nevaikšto.

Dėl įvykusio incidento moteriai buvo pritaikyta LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 8 dalis – „Kiti kelių eismo taisyklių pažeidimai“.

Naujienų portalui tv3.lt pavyko išsiaiškinti, kad apklausus avariją sukėlusią ir joje sunkiai nukentėjusią moterį nuspręsta jai paskirti baudą pagal minėtą straipsnį.

Nors baudos dydis nepatikslintas, tačiau už tokį pažeidimą moteris galėjo būti nubausta daugiausia nuo 10 iki 12 eurų.

Skaudi nelaimė

Naujienų portalas tv3.lt balandžio 25-ąją rašė, kad iš sostinės prekybos centro „Europa“ (Lvovo g. 38) stovėjimo aikštelės, 5 aukšto, iškrito lengvasis automobilis BMW X6. Jo vairuotoja buvo skubiai išgabenta medikų.

Skelbta, kad automobilio BMW X6 vairuotoja (gimusi 1979 m.) nesuvaldė vairuojamos transporto priemonės, atsitrenkė į apsauginę tvorą ir nukrito ant kelio važiuojamosios dalies.

Automobilio vairuotoja dėl kepenų plyšimo, šešių šonkaulių lūžių ir kitų sužalojimų buvo gydoma Vilniaus ligoninėje.

 

www.tv3.lt

Comments
Loading...