Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Pamatykite savo akimis: kaip nuo šiol gyvens žiauriausi Lietuvos nusikaltėliai

358

Užmojis iš Vilniaus centro iškeldinti Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą su kiekviena diena įgauna vis ryškesnius kontūrus. Nors apie tai buvo kalbama daug metų, bet realūs darbai prasidėjo tik šiemet.

Iš Lukiškių kalėjimo į kitas Lietuvoje esančias įkalinimo įstaigas jau buvo perkelti mažiausiai 55 nuteistieji iki gyvos galvos (iš viso jų yra 92 – aut. past.). Taip pat prieš kiek daugiau kaip savaitę buvo iškelti 33 asmenys, nubausti laisvės atėmimo bausmėmis už sunkius nusikaltimus, iš viso tokių Lukiškėse buvo 52.

Nuteistuosius iki gyvos galvos ir nubaustus už sunkius nusikaltimus iš Lukiškių kalėjimo preliminariai planuojama iškelti iki balandžio 1 dienos. Vėliau bus iškeldinami arešto bausme nuteisti asmenys.

Pamatykite, kokiomis sąlygomis nuo šiol gyvens žiauriausi Lietuvos nusikaltėliai – nuotraukų galerijoje:

 

Palyginimui norime priminti, kokiomis sąlygomis nuteistieji gyveno Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime:

 

Po pirmųjų nuteistųjų perkėlimų Teisingumo ministerija informavo, kad iki liepos mėnesio Vilniuje neturėtų likti nuteistų asmenų arešto bausme

Teisingumo viceministras Ernestas Jurkonis BNS patvirtino, kad toliau bus atliekamas kitų kalinių kategorijų perskirstymas: „Dalis nuteistųjų iš kitų įstaigų dabar bus atkelta į Lukiškes atlikti trumpalaikių nuobaudų iki pusės metų.“

E. Jurkonis taip pat patvirtino, kad į Panevėžio pataisos namus buvo iškelta ir už dviejų savo vaikų nužudymą vienintelė tokia bausme nuteista moteris Alma Bružaitė.

Iš viso kalėjime metų pradžioje buvo apie 600 kalinių ir suimtųjų. Lukiškių kalėjimą uždaryti planuojama iki gruodžio 31 dienos.

www.tv3.lt

Comments
Loading...