Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Paprastai tobulas obuolių pyragas pagal Kazlauskienę: nuo stalo dings žaibišku greičiu

632

„Smagu Lietuvos žurnaluose paskaityti apie žinomus žmones, o dar smagiau rasti naujų receptų su dailiomis nuotraukomis. Šį kartą išbandžiau Livetos Kazlauskienės rekomenduotą nuostabų obuolių pyragą. Šiek tiek, labai ne daug jį pakoregavau“, – sako tinklaraštininkė.

Ingredientai: 6 dideli obuoliai; 6 kiaušiniai; cinamonas; 1 a.š. druskos; 2 st. miltų; 2 st.cukraus (aš jo tiek nedėjau nes pasirodė saldoka dėjau tik 100g); vanilinis cukrus; sviesto ir miltų skardai patepti.

Trupiniams: 100 gr. sviesto; 100 gr. cukraus (dėjau 70g); 150 g. miltų; vanilinio cukraus.

GAMINIMAS

Obuolius nulupti ir susmulkinti, ne itin smulkiaiapibarstyti cinamonu. Į dubenį įmušti kiaušinius, suberti druską, cukrų, vanilinį cukrų ir labai gerai išplakti, kol gausis vientisa masė.

Į kiaušinių masę, pamažu plakant, suberti miltus. Sukrėsti obuolius ir lengvai išmaišyti. Skardą patepti sviestu ir pabarstyti šiek tiek miltų, tada sukrėsti pyrago masę.

Trupiniams sviestą išlydyti, atvėsinti ir sumaišyti su miltais ir cukrumi, turi gautis trupiniai. O kadangi aš sviesto padauginau ir kaip tyčia sudėjau paskutinius miltus, atitiko gramas į gramą, trupiniai taip ir nesigavo, dėl to, kad sviestą dėjau iš akies, matyt per daug jo visgi.

Tad sugalvojau įdėti kokosų drožlių , ir taip išgavau trupinius, pyragas nuo to nesuprastėjo buvo tikrai skanu. Na, o gautus trupinius apibarstome ant pyrago ir kepame įkaitintoje orkaitėje 180 laipsnių temperatūroje apie 50 minučių. Rašoma, kad galima tiekti su ledais ir yra skanus karštas, o man jis skanus ir šaltas, ir karštas, ir su ledais, ir be jų.

 

Šaltinis: worldrecipes.eu/ tinklaraštis Aštriai saldu

Comments
Loading...