Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Paviešino skandalingus kadrus iš Karpavičiaus laidotuvių: šokiravo jo artimuosius

1 172

Milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus mirtis ir jo turtų dalybos tapo serialo verta drama artimiausių jo šeimos narių gyvenime. Skandalingus kadrus iš tėvo laidotuvių paviešinęs jo sūnus ir marti laidai „Prieš srovę“ atskleidė, kad naujoji verslininko žmona Aistė Grybauskienė siekė tik vieno – kad paskutinėmis savo gyvenimo dienomis jis kuo mažiau bendrautų su savo šeima ir draugais, o susitikimai su juo tapo tikru iššūkiu net ir patiems artimiausiems jo giminaičiams ir bendražygiams.

Raimondo pusseserė Vanda prisimena savo paskutinį susitikimą su sunkiai sergančiu verslininku. Tai įvyko vasario 17 dieną, o jau po poros savaičių jis pasirašė testamentą ir santuokos rūmuose visų artimųjų nuostabai vedė kaunietę Aistę. Kokia ši moteris pasirodė artimai verslininko giminaitei, kai ši jį netikėtai sutiko Nidoje?

„Susitikome vieną kartą ir daug klausimų man kilo, atsirado labai didelis nerimas. Audronės ten nebuvo, o buvo kita moteris. Aš manau, kad kai jis buvo labai sunkios ligos patale, tiesiog buvo juo manipuliuojama. Pavyzdžiui, aš negalėjau su juo susitikti, ieškojau kelių, norėjau susitikti su savo pusbroliu, jį pagaliau aplankyti. Aš atvažiavau netikėtai į tą Nidą. Tai buvo stebuklas… Tąkart aš jį ir pamačiau paskutinį kartą, – stebėjosi artima Karpavičiaus giminaitė. – Jo draugė šiuo atveju elgėsi gana korektiškai. Aš atėjusi prisistačiau, kad esu Raimondo pusseserė. Iš jos kalbos supratau, kad ji žinojo apie mane. Be abejo, jeigu buvo kažkoks laiko tarpas jų pažinties, neabejoju, kad jis užsiminė, kad yra tokia pusseserė Vanda, nes mes tikrai kažkaip daugiau bendravome nei su kitais. Ji mus paliko mandagiai, taktiškai, gražiai dviese“.

Nors pirmas įspūdis apie naują Raimondo draugę buvo geras, vėliau per šio laidotuves Vandą ir jos šeimos narius smarkiai papiktino vienas moters poelgis.

„Kai mes atvažiavome, radome jį urnoje, radome tik jo pelenus. Ir aš tą dieną atvažiavusi tiktai sužinojau, kad jis buvo iš vakaro pašarvotas… Nežinau, nežinau, kas gali atsakyti į tą klausimą, kodėl mes negalėjome atsisveikinti su juo…Nesuprantu, kodėl aš negalėjau su juo atsisveikinti“, – graudinosi ponia Vanda.

Nuo Karpavičiaus verslų pradžios komercijos vadovu dirbęs Arnas Grinevičius iš arti matė ir jo šeimos gyvenimą. Jis sako visus 40-imt metų iki tol, kol buvo diagnozuota verslininkui mirtina liga, milijonierius mylėjęs ir gerbęs tik savo žmoną Audronę.

„Prieš Audronės gimtadienį jis paskambino man anksti ryte ir sako, turiu tikrai svarbų reikalą, reikės pasveikinti Audronę. Pasakiau, kad jokių problemų, nuvažiuosiu nupirksiu gėlių ir pasveikinsiu. Pasakė ne, visų pirma reikia parašyti gražius žodžius. Tai jis tuos žodžius telefonu diktavo kokias dvi valandas ir jautėsi, kad jam tie žodžiai labai svarbu“, – laidoje pasakos ištikimas verslininko bendražygis.

www.tv3.lt

Comments
Loading...