Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Per avariją pėdos netekęs vaikinas sumaitino ją 10 žmonių

2 131

Po motociklo avarijos 2016 metais pėdos netekęs vyras ją išsaugojo, kad galėtų pagaminti užkandžių „savo 10 plačiausias pažiūras turinčių draugų“.

Šia istorija anonimu išlikęs vyras pasidalino internetiniame forume „Reddit“ kartu su savo „fiestos“ nuotraukomis. 2016-ųjų birželį jį, lekiantį motociklu, partrenkė mašina kalnuotame Amerikos keliuke. Avarijos metu vyro pėda buvo taip stipriai sutrupinta, kad teko ją amputuoti.

Po trijų savaičių jis pakvietė savo draugus paskanauti iš žmogienos paruoštų meksikietiškų užkandžių su pagardais bei desertu.

„Skonis kaip buivolo, tik mėsa buvo tąsesnė. Gal kažkuo primenanti jautieną, rieboka mėsa“, – apie savo patirtį pasakojo internautas.

Kai sužinojo, kad pėdą teks amputuoti, pirmoji vaikino mintis buvo ją pasilikti ir pasidaryti iškamšą bei turėti tokį neįprastą „aksesuarą“ namuose. Kai sutvarkius daugybę dokumentų vis tik pavyko iš ligoninės namo parsivežti savo sumaitotą pėdą, kilo mintis pėda paversti pagrindiniu patiekalu vakarienėje su draugais.

10 artimiausių vaikino draugų pasimėgavo „ištaiginga“ vakariene jo namuose. Tiesa, vakarienei panaudota ne visa vyro pėda. Jos likučius motociklininkas sudegino, o pelenus laiko savo svetainėje.

www.tv3.lt

Comments
Loading...