Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Permainingi savaitgalio orai: pasakė, kada laukti karščio, o kada – lietaus

223

Ties Didžiąja Britanija įsisukęs ciklonas rytoj čia ir kaimyniniuose kraštuose lems debesuotus ir gaivius orus, čia nestigs lietaus. Aukšto slėgio sritis rytuose Baltijos, ir kartu Lietuvos link vis dar plukdys šiltus orus iš pietryčių, su šiuo srautu atplauks ir pavieniai vasariško lietaus debesys.

Romoje saulė ir 27 šilumos, Barselonoje rytoj tik 24 laipsniai. Paryžiuje ir Londone rytoj palis, bus apie 17 – 18 laipsnių. Berlyne švies skaisti saulė ir bus 23 šilumos, Varšuvoje jau visi 28 karščio. Lietuvoje kai kur rytoj bus dar karščiau, lietaus bus, bet nedaug.

Lietuvoje penktadienį į dangų daug kur kilo galingi lietaus kamuoliniai debesys. Vasariškas lietus telkėsi daugiausia rytinėje šalies pusėje. Šį vakarą visi šie debesys tirps, nyks ir apie vidurnaktį lietus liausis. Dangus išsigiedrys, vėjas bus silpnas, dažnai ir visai jokio.

Šeštadienį rytas bus giedras, orai saulėti. Po pietų dangų vėl nusės kamuoliniai debesys, iš jų pasipils vasariškas lietus. Kai kur, labiau tikėtina, kad vakaruose ir rytuose, jis bus smarkus, su perkūnija ir vėjo gūsiais.

„Kitaip tariant, ir šeštadienį Lietuvoje bus karšta vasara. Penktadienį sklandžiai tirps dieną atsiradę lietaus debesys, apie vidurnaktį dangus bus jau giedras. Šaštadienį apie vidurdienį pradės lyti iš paskirtų lietaus kamuolinių debesų. Kai kur pils smarkiai, su perkūnija, vėjo gūsiais. Naktį oras atvės iki 15 – 17, kai kur liks 18 laipsnių, dieną šils iki 28 – 29, kai kur 31 laipsnio karščio.

Sekmadienio vakarą kai kur palis, pirmoje dienos pusėje lietus kurį laiką lis šalies rytuose. Naktis vis dar labai šilta – paryčiais bus apie 14 – 16 laipsnių, o dieną mus pasieks gaivesni orai ir temperatūra kils iki 24 – 25 laipsnių, prie jūros bus apie 20.

Pirmadienį numatomi labai ramūs, dieną saulėti orai, lietaus nebus. Naktį atvės iki 11 – 13, dieną šils iki 26 – 27 laipsnių šilumos. Vėliau kitą savaitę vėl ims pleškinti 30 – 32 laipsnių kaitra. Kur nors palis tiktai kitos savaitės pabaigoje.

www.tv3.lt

Comments
Loading...