Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Perpus jaunesnė Anušausko žmona – lyg nuo podiumo: vyras nepaleido iš rankų

2 219

Seimo nario Arvydo Anušausko žmona Lina – spinduliuoja grožiu. 28-erių metų jauna moteris iškilminguose apdovanojimuose „Lietuvos garbė“ pasirodė pasipuošusi dailia juoda nėriniuota suknele.

Jos įvaizdis, makiažas ir šukuosena kaustė dėmesį, o pats A.Anušauskas negalėjo atitraukti nuo žmonos akių. Pora visą vakarą buvo kartu, Seimo narys savo jauną žmoną apdovanojo išskirtiniu dėmesiu ir globa.

tv3.lt pasiteiravo Seimo nario žmonos – ar ilgai moteris užtrunka besiruošdama į renginius ir ar sunku išsirinkti, kokią suknelę vilkėti.

„Moterims visada reikia daugiau laiko, reikia apgalvoti garberobą, o ypač tada, kai aprangos kodas – šventinis. Kartais prireikia ir kelių savaičių, kad sugalvočiau, ką rengtis.

Šį kartą man dizainerių neprireikė. Gavau kvietimą ir ėmiau galvoti, ką rengtis. Svarsčiau apie suknelę, makiažą, šukuoseną“, – pasakoja Lina.

Ji neslepia – jeigu suknelė ryški, antrą kartą tokių nedėvi, tačiau jeigu gi yra, pavyzdžiui, juoda, tai drąsiai dėvi ir antrą kartą su skirtingais aksesuarais.

Lina Anušauskienė,akivaizdu, sužiba kiekviename renginyje, kuriame pasirodo. Visuose ji spindi elegancija, o jos drabužiai ir stilius atspindi vakaro aprangos kodo taisykles.

www.tv3.lt

Comments
Loading...