Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Populiari rusų aktorė – reanimacijoje: užklupo smegenų vėžys

82

Rusijos televizijos žvaigždė Anastasija Zavorotniuk atsidūrė reanimacijoje, skelbia lenta.ru. Portalo šaltinių duomenimis, aktorė yra itin sunkios būklės. Diagnozė – smegenų vėžys. Neseniai ji grįžo iš Lenkijos, kur jai buvo taikomas gydymas, tačiau pagerėjimo pasiekti nepavyko.

Pažymima, kad ligoninėje A. Zavorotniuk atsidūrė dar prieš dvi savaites, tačiau dabar buvo pervesta į reanimacijos skyrių dėl pablogėjusios sveikatos. Rugpjūčio pabaigoje ji atšaukė savo pasirodymus teatre, o nuo balandžio mėnesio nebesirodo viešumoje. Jos atstovai tuo metu atsisako komentuoti situaciją su aktorės sveikata.

Leidinys kp.ru cituoja A. Zavorotniuk kaimynę, kuri pasakojo, kad neseniai buvo susitikusi su žymia aktore, tačiau vos galėjo pažinti. Pasak elitinės gyvenvietės Pamaskvėje gyventojos, ji dažnai bendrauja su žymiosios kaimynės motina, o ši nuolat skundėsi, kad dukra kenčia nuo stiprių galvos skausmų ir negali miegoti.

Neseniai aš Nastią išvydau. Net nepažinau. Ji visada smulkutė buvo, o dabar labai sustambėjusi, visai kitas žmogus. Nuostabiųjų plaukų praktiškai nėra, ant galvos kuokštelis. Duok Dieve, kad ji pasveiktų“, – cituojama moteris kr.ru.

A. Zavorotniuk šlovę atnešė vaidmuo seriale „Mano puikioji auklė“. Be to, aktorė dažnai veda pramogines laidas didžiuosiuose Rusijos televizijos kanaluose („Šokiai su žvaigždėmis“, „Ledynmetis“, „Geros dainos“ ir kitose).

Aktorė buvo ištekėjusi triskart. Turi du vaikus iš santuokos su Dmitrijumi Striukovu. 2008-aisiais ištekėjo už dailiojo čiuožimo žvaigždės Petro Černyšovo, nuo kurio pernai susilaukė dukters.

Smegenų vėžio simptomai: apžvelgiami patys dažniausi smegenų auglių simptomai bei kai kurie auglio vietą smegenyse nurodantys požymiai.

www.tv3.lt

Comments
Loading...