Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Remontas vos per 30 dienų: kokių taisyklių reikia laikytis?

111

Ji tai susapnavo: suremontuos kambarį Sent Kildoje (Škotija) esančiame priemiesčio name ant jūros kranto vos per trisdešimt dienų. „Visi sakė, kad tai neįmanoma. Todėl norėjome tai pasiekti dar labiau“, – prisipažįsta Nicole Chapman, vadovaujanti „Empire Interiors“. Kambarys buvo aptriušęs, šimto metų senumo, reikalavo visiško atnaujinimo prieš imantis kokių nors darbų. Kaip viskas pavyko, rašo insideout.com.

Kaip ji tai padarė? N. Chapman atskleidė penkias greito ir sėkmingo remonto paslaptis.

Turėkite aiškią viziją

Pirmiausia turite sugalvoti aiškią norimo rezultato viziją. Ir apsispręskite dėl pasirinkimų dar prieš prasidedant darbų etapui.

Iš anksto susiplanuokite

Iš anksto viską gerai susiplanuokite, kad vėliau darbai nestotų ir būtų užtikrintas sklandus perėjimas nuo vieno etapo prie kito.

Komunikuokite su visais

Aptarkite savo viziją su visais, su kuriais tenka bendradarbiauti šiame procese. Palikite pastabas, ant sienų braižykite diagramas, rašykite trumpąsias žinutes ir skambinkite visiems specialistams, kurie jums

Pasikliaukite savimi

Pasitikėkite savo vizija. Kadangi visame šiame reikale dalyvauja tiek daug specialistų, jiems tikrai jie būtų pasakę, jeigu kažkas yra neįmanoma ar negali būti padaroma būtent taip, kaip jūs norite

Laikykitės savo sumanymų, išsaugokite savo galutinį tikslą mintyse ir nuolat visiems komunikuokite savo viziją.

Nesipriešinkite

Neatskiriama remonto dalis yra tai, kad kažkurių medžiagų negausite, kažkas vėluos. Lanksčiai reaguokite į susiklosčiusią situaciją ir susitaikykite su tuo, kad viskas nebūtinai klostosi taip, kaip suplanavote. Neretai viskas galiausiai gaunasi net geriau už originalią idėją.

www.delfi.lt

Comments
Loading...