Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Reperis nepraėjo kariuomenės patikros: „Tatuiruotės ant veido – psichinio sutrikimo požymis“

253

Žymus Rusijos atlikėjas Ivanas Dreminas, žinomas kaip reperis Face, 2018-aisiais nepraėjo kariuomenės medicinos patikros. Kariuomenės atstovai paaiškino, kad „tatuiruotės ant veido – tai jau psichinio sutrikimo požymis“.

Praėjusį pavasarį atlikėjas žiniasklaidai pareiškė, kad yra pasirengęs tarnauti kariuomenėje ir galėtų dėl to sustabdyti savo muzikinę karjerą, rašoma „rg.ru“.

„Dreminas nepraėjo medicinos (ekspertizės) komisijos. Tatuiruotės ant veido – jau psichinio sutrikimo požymis. Tačiau į armiją jis nepateko ne tik dėl jų, jis turi ir kitų ligų, kurių aš negaliu įvardinti dėl gydytojo etikos“, – pasakojo leidiniui „kp.ru“ Karinės medicinos ekspertizės komisijos pirmininkas Borisas Usatovas.

Reperis gavo „dalinai tinkamo tarnybai“ žymą. Jam buvo liepta kelerius metus tikrintis pas kariuomenės gydytojus.

Skelbė save Rusijos priešu

Praėjusiais metais išleidęs naują albumą apie korupciją ir smurtą „Nežinomi keliai“ atlikėjas BBC televizijai pasakojo, kad „Rusija yra nepagydoma“.

Repo atlikėjas pareiškė, kad savo nauju įvaizdžiu ir albumu paskelbia karą „supuvusioms jaunimo smegenims“. „Nepagydoma yra visa šalis, deja. Tiesiog noriu leisti žmonėms išsikalbėti, nes tai yra daugiausia, kuo galiu padėti, ir, greičiausiai, daugiausiai, ką kiekvienas mūsų gali“, – aiškino I. Dreminas.

Muzikanto teigimu, kovoti su valdžia jis nesirengia, nes „tai yra gana beprasmis užsiėmimas“.

Anksčiau pasižymėjęs daug populiarumo sulaukusiais Rusijoje paauglių hitais atlikėjas praėjusiais metais savo kūryboje prabilo apie korupciją valdžioje ir sudėtingą socialinę situaciją Rusijoje. „Visa šalis – tai didelis kalėjimas“, – aiškino jis.

www.tv3.lt

Comments
Loading...