Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Režisierius Žiurauskas apie meilę 17 metų jaunesnei draugei: vienas be kito negalime

384

Įvaizdžio dizainerė, kostiumų dailininkė Emilija Gutauskaitė mielai papasakos apie mados tendencijas, tačiau pasakoti apie asmeninius santykius jos neįkalbėsi. Jų porai atstovauja iškalbingasis aktorius, režisierius, renginių vedėjas ir dar daugybę kitų veiklų turintis Andrius Žiurauskas.

„Tą patį vakarą mes išsiaiškinome, kiek yra metų ir koks skirtumas. Bet kas tą amžiaus skirtumą gali pagooglinti, čia ne paslaptis. Tik septyniolika metų“, – šypteli TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjęs aktorius.

Širdis labai džiaugiasi

A. Žiurauskas, kalbėdamas apie savo asmeninius santykius, išlieka itin atviras ir nuoširdus. Kaip pats vyras sako, bet kam yra aišku, kad toks amžiaus skirtumas yra didelis, kada kalbama apie skaičius. Tačiau jis yra įsitikinęs, kad jeigu dviem žmonėms gera kartu – amžius tampa nebesvarbus.

„Viską parodys laikas, turbūt jau ir man su metais ateina išmintis – dabar yra dabar, bet jeigu mes iki gyvenimo galo svajojame gyventi kartu ir dėl to abu stengiamės, tai viską tikiuosi ir pasieksime. Tikiu, net ne tikiuosi“, – sako jis.

Žymus aktorius ir režisierius teigia, kad apie vidutinę amžiaus krizę galima juokauti, galima nesutikti, bet vis dėlto ji egzistuoja:

„Tu matai pas savo draugus, kolegas tą keturiasdešimties slenkstį. Tada tu pradedi galvoti, kad nesusitvarkai su savo gyvenimu, derėtų daryti kažką kito, nes jau pačios didžiausios žvaigždės padarė savo darbus ir numirė, o tu gyvas ir dar nieko nepadaręs.

Pradedi kažką griauti, keisti“, – pasakoja vyras ir patikina, kad jis yra be galo laimingas, jog kaip tik tuo metu jo gyvenime atsirado širdies draugė Emilija:

„Man gyvenime žiauriai pasisekė, nes būtent tada aš gyvenime suradau Emiliją ir pradėjo viskas judėti į priekį dar labiau. Nors esu dabar apsiašarojęs dėl pavasarinės šienligės, iš tikrųjų širdis labai džiaugiasi“, – laidoje kalbėjo aktorius.

Jei nesmagu, ištrinkite iš socialinių tinklų

A. Žiurauskas su savo širdies drauge Emilija susitiko viename iš Kauno klubų, kuriame aktorius minėjo savo artimo draugo Ramūno Šimukausko gimtadienį. Vėliau viskas vyko ganėtinai įprastai – vyras paprašė Emilijos numerio, kitą dieną jai paskambino ir pakvietė susitikti.

„Žinote, kaip nutinka, vieni sako, kad pamačiau ir iš karto supratau, nebegaliu, stebuklas. Ne, mes buvome labai racionalūs susitikę ir tik dabar būdami ketvertus metus, iš jų gyvendami kartu tris metus, suprantame, kad vienas be kito negalime. Kad tai yra stebuklas, ginčytis jokiu būdu negalima. Tai yra stebuklas, labai didžiulė atgaiva, labai smagu grįžti namo“, – šypsosi vyras.

Žymus vyras šypteli, kad vieną dieną internete atlikus politinių pažiūrų testą, jis suvokė, kad jis yra daug liberalesnis nei manė. O pažvelgus į savo politinį žemėlapį vyras suprato, kad gyvenime viskas yra labai paprasta – gyventi taip, kad netrukdytum kitiems, o kaip tu jau gyveni yra tik tavo asmeninis reikalas:

„Jeigu kažkam yra nesmagu, kad mūsų amžiaus skirtumas yra toks didelis, na būkite geri, ištrinkite mus iš socialinių tinklų. Bet kodėl jums tai rūpi? Jeigu rūpi, vadinasi yra pavydu. Pavydėkite, mums negaila“.

Pamėgo naktinį gyvenimą

A. Žiurauskas neneigia, kad dar santykių pradžioje jis matydavo aplink alkūnėmis besibadančius aplinkinius, tačiau tiesiai į akis niekada nėra sulaukęs pastabų dėl savo ir širdies draugės amžiaus skirtumo. Dabar pora jau ketverius metus puoselėja savo šiltus santykius, todėl ir visos kalbos pamažu yra nurimusios:

„Tiesą sakant aš dabar duodamas po keturių metų šį interviu, stebiuosi, kad dar kažkam tai yra įdomu ir svarbu, nes seniai visi draugai, pažįstami ir net žiniasklaida nurimo. Kaip vienu metu visada buvo aktualu mano svoris, vėliau manęs klausdavo, o jūsų nešokiruoja, ar ne per didelis amžiaus skirtumas… Visą tai jau praėjo, svarbiausia, kad mums gerai, tai yra pagrindinis kriterijus“. Paklausus vyro apie buvusią šeimą, vyras pripažįsta, kad apie tai kalbėti nenorėtų. Tačiau puikiai prisimena tuos laikus, kai gyvenime jis liko visiškai vienas, o šeimyninę rutiną pakeitė Kauno naktiniai klubai ir barai.

„Aš visai nenorėčiau kalbėti apie tą šeimą, kuri buvo anksčiau. Galime pakalbėti apie tai, kai mes išsiskyrėme ir aš likau vienas. Tas jausmas buvo tikrai negeras, aš buvau labai išsibarstęs, net ir piktokas ant visų, pats nežinojau ant ko pykstu.

Gyvenimas buvo tikrai audringas, mane pakankamai gerai pažinojo Kauno naktiniai klubai ir barai. Ne dėl to, kad mėgčiau alkoholį, o todėl, kad kai gyveni vienas, nebelieka atskaitomybės taško. Kai nebėra ką veikti, eini į gatves“, – atvirauja aktorius ir režisierius.

Smagu rūpintis vienas kitu

Dabar vyras džiaugiasi, kad jeigu ir tenka apsilankyti naktiniuose klubuose, tai jis daro tik su savo širdies drauge. Pora yra tokie artimi, jog vyras sunkiai pamena ir kada teko vienam būti mieste.

„Labai smagu vienas kitu rūpintis, kada tu tai turi, tos šypsenos ir namuose džiugesio yra kur kas daugiau. Kai esi vienas, kuo gali pasidžiaugti? Jeigu tau paskambina vaikai, labai džiugu. Kai nuvažiuoji pas tėvus – labai smagu, tu gali paglostyti šunį namuose, bet tu vis tiek esi vienas“, – sako jis.

Paklausus, ar vyras vis dar pastebi savo ir širdies draugės amžiaus skirtumą, A. Žiurauskas patikina, kad visą tai jau yra seniai praeityje.

„Ignoruoju, kada kažkas mato mus su Emilija. Tai nebeaktualu, nieko nebežeidžia. Jeigu kažkada būdavo spaudoje nuotraukų mūsų, atsirasdavo daug įžeidžiančių komentarų, viskas, baigėsi. Turbūt dabar laida išeis, kažkas prisimins, pasispjaudys. Nebeskaitome, nebeskauda“, – patikina aktorius.

 

www.tv3.lt

Comments
Loading...