Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Rusaitė parodė savo 43-ejų mamą: žmonės neteko amo

1 104

Socialiniai tinklai padeda ne tik greičiau surasti informaciją ar bendrauti per atstumą, bet taip pat ir leidžia dalintis įvairiausiais savo gyvenimo įvykiais. Visai neseniai iš Rusijos kilusi Anastasija Šipilova savo „Twitter“ tinkle pasidalijo mamos nuotrauka, kuri sudrebino internetą.

Pasirodo, kad paauglė mergina norėjo internautams parodyti, kaip atrodo jos mama.

Mano mamai 43-eji ir ji gali nuvilioti bet kurį vaikiną nuo manęs“, – skelbė ji.

Automobilyje asmenukę pasidariusi Anastasijos mama iškart sulaukė gausybės komplimentų. Įrašas, kuriuo pasidalijo jos dukra, buvo „pamėgtas“ 25 tūkst. kartų.

„Ji atrodo kaip 28-erių…“, „Negaliu patikėti“, „Čia tai mama“, „Tikra bomba“, „Norėčiau tokios mamytės“, „Tikra gražuolė“ – rašė internautai.

Netrūko ir tų, kurie panoro atkreipti jaunos merginos ir jos mamos dėmesį: „Gal galėčiau būti tavo patėviu?“, „Gal supažindink mus?“ – rašė kiti.

Viena jų – Chloe. Mergina visai neseniai prabilo apie tai, kad savo turtus ji susikrovė ne sunkiu darbu, o buvimu eskorte.

18-metė nė kiek neslepia, kad visus turtus ir prabangą ji užsitarnavo savo bendravimu su suaugusiais vyrais bei tenkindama jų norus.

„Vyrai man už tai, kad nueičiau su jais į kokį nors vakarėlį ir palaikyčiau kompaniją, sumoka nuo 1200 eurų iki 2000 eurų“, – sakė ji.

Vyrai, su kuriais laiką leidžia 18-metė mergina, jai ne tik moka pinigus, bet ir dovanoja itin prabangias dovanas ir keliones po visą pasaulį.

„Mūsų santykiai yra labai platoniški, juose tikrai nėra jokio sekso ar glamonių“, – „Daily Star“ sakė ji pridurdama, kad tokios veiklos nusprendė imtis po to, kai sužinojo, koks brangus yra aukštasis mokslas.

Chloe studijuoja psichologiją, tačiau tam, kad galėtų apmokėti savo studijas bei pilnai save išlaikytų, ji nori užsidirbti pinigų. Už pasimatymus ji per mėnesį uždirba virš 20 tūkst. eurų.

„Esu gavusi ne tik kelionių po Aziją ar Meksiką, bet taip pat ir dizainerių kurtų rankinių, batelių, laikrodžių, drabužių ir papuošalų“, – tvirtino Chloe.

www.tv3.lt

Comments
Loading...