Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Šaltakraujis taksistas apsvaigino, išprievartavo ir nužudė keturias keleives

717

Penkerius metus savo keleives narkotikais paveikdavęs, prievartavęs ir žudęs taksistas nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

33-ejų Dmitrijus Lebedas nužudė keturias neblaivias moteris ir kėsinosi nužudyti dar vieną. Šaltakraujis žudikas taip pat nuteistas už žaginimą bei bandymą išprievartauti bent aštuonias moteris, tačiau prokurorai mano, kad aukų skaičius yra gerokai aukštesnis.

Vedęs D. Lebedas įžiebė baimę Abakane, Rusijoje, kai penkerius metus žudė ir prievartavo moteris, o policijai niekaip pavyko jo pričiupti.

„Taksistas rinkosi aukas, kurios į jo automobilį įsėsdavo neblaivios, tikėdamas, kad jos negalės jam pasipriešinti“, – rašoma kaltinamajame akte.

Prokurorų teigimu, vairuotojas savo aukos pasiūlydavo gėrimų, į kuriuos buvo įmaišyta narkotinių medžiagų, kad šios apsvaigtų.

2012-aisiais jis išprievartavo, o tada nužudė 24-erių Svetlaną Litvinovą, kai ji po vakaro bare ir išsikvietė taksi. Vairuotojas sudarkė merginos veidą, o tada paslėpė jos kūną miškuose. Merginos artimieji ją pažino tik pagal drabužius ir manikiūrą.

www.tv3.lt

Comments
Loading...