Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Šedžiaus mylimoji Erdvilė prabilo apie Moniką: ji kuria naują šeimą

930

Verslininkas Andrius Šedžius ir gerokai jaunesnė Erdvilė Pilvinytė ilgai slėpė savo romantiškus jausmus. Nors apie jų užgimimą, savo santykius tv3.lt patvirtinusi, pora nekalba, Andrius dar nėra oficialiai išsiskyręs su Monika Šedžiuviene.

Trečiadienio vakarą Erdvilė pagaliau nusprendė nebeslėpti jųdviejų jausmų ir paviešino pirmąją nuotrauką kartu. Pora sulaukė gausybės sveikinimų ir pagyrų, kad kartu atrodo nuostabiai.

Visgi, apkalbas skleidžiantys internautai taip pat nesnaudžia, tad Erdvilės ir Andriaus santykiais nėra patenkinti visi. Apie juodu jau kurį laiką netylančios kalbos įtraukė ir vis dar esamą A. Šedžiaus žmoną Moniką. Ji buvo paviešinusi įvairius susirašinėjimus ir pykčius su vyru, taip galimai sukeldama dar didesnę dramą dėl subyrėjusios santuokos.

Erdvilė, tv3.lt paklausta, ar nebijo galimo Monikos pykčio suabejojo: „Dėl ko ji turi pykti? Ir dramos dėl ko? Ji turi savo Dovydą, su kuriuo kuria naują šeimą. Nėra jai čia ko pykti ir kurti dramų.“

Pasidomėjus, kodėl praėjus ganėtinai ilgam laikui nuo apkalbų apie jųdviejų santykius pradžios, pora tik dabar nusprendė patvirtinti, kad ji ir A. Šedžius yra pora, mergina patikino: „Reikėjo laiko, kad abu įsitikintumėm, ar esame vienas kitam reikalingi.“

Nors E. Pilvinytė nepanoro atsakyti į klausimą, kaip į jos ir verslininko santykius reaguoja tėvai, ji pridūrė, ką mano dėl didelio savo ir mylimojo amžiaus skirtumo.

„Daina Bosas, Antonovienė Vida… Kodėl jų taip neapkalba? Šedžius įdomesnis“, – naujienų portalui sakė mergina.

Paklausta apie sužadėtuves Erdvilė ėmė juoktis: „Nėra kur skubėti“, – atsakė ji ir prisipažino, kad jaučiasi laiminga.

www.tv3.lt

Comments
Loading...