Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Šešetuką pagimdė per 9 minutes: šį atvejį vadina stebuklu

228

Moteris Hiustone šešetuką pagimdė vos per devynias minutes: toks atvejis – vienas iš 4,7 milijardų. Thelma Chiaka sekmadienio rytą nuo 4:50 iki 4:59 pagimdė šešis naujagimius.

Visi kūdikiai sveria nuo 0,8 kg iki 1,3 kg. Šešetuke – viena pora dvynukių mergaičių, pavadintų ir Zina ir Zuriel, bei dvi poros dvynukų berniukų, rašoma dailymail.co.uk.

Moteris iš Hiustono, nepaisant visų tikimybių, pagimdė šešetuką. Dabar Thelma Chiaka mėgaujasi jai labai reikalingu poilsiu, vos per devynias minutes pagimdžiusi šešis kūdikius.

Th.Chiaka sekmadienio rytą pagimdė dvi poras dvynukų berniukų ir vieną porą dvynukių mergaičių. Visi kūdikiai gimė nuo 4:50 iki 4:59 ryte, Teksaso moterų ligoninėje.

Visi kūdikiai sveria nuo 0,8 kg iki 1,3 kg. Ligoninė praneša, kad šešetuko būklė yra stabili ir jais ir toliau bus rūpinamasi ligoninės specialiajame naujagimių skyriuje.

Th.Chiaka dukras pavadino Zina ir Zuriel. Keturiems berniukams vardai dar neišrinkti. Šešetukai gimsta labai retai – tokia tikimybė yra viena iš 4,7 milijardų.

Palyginimui, tikimybė būti du kartus nutrenktam žaibo (viena iš 9 milijonų) ir tikimybė laimėti loterijoje (1 iš 302 milijonų) yra didesnė.

Th.Chiakos nėštumas tikrai yra retas, tačiau ji nepagerino didžiausio naujagimių skaičiaus per trumpiausią laiką gimdymo rekordo.

Šis rekordas priklauso Nadyai Suleman, geriau žinomai kaip „Oktomama“, kuri visame pasaulyje išgarsėjo 2009 metų sausį, būdama 33-ejų, pagimdžiusi aštuonetuką.

Ji – vienintelė moteris pasaulyje, pagimdžiusi aštuonis kūdikius, išgyvenusius ilgiau nei savaitę.

www.tv3.lt

Comments
Loading...