Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Šie modeliai griauna nusistovėjusius standartus: išvaizda stebina aplinkinius

493

Grožis neturi formos, svorio ar spalvos – tai palaipsniui tampa šiuolaikinio mados pasaulio šūkiu. Mados žurnaluose vis dažniau pastebime žmonių, turinčių neįprastą išvaizdą, kurie plečia ribas ir bando pakeisti supratimą apie gožį.

Susipažinkite su modeliai, kurie sugebėjo įgyti populiarumo būdami patrauklūs, bet atrodantys neįpratai.

Sara Geurts

Šiai moteriai yra tik 28-eri, tačiau ji atrodo žymiai vyresnė. Taip yra dėl retos genetinės ligos, kuri neleidžia kolagenui gamintis, o šis yra atsakingas už odos elastingumą. Nepaisant savo pernelyg raukšlėtos odos, Sara rado drąsos atskleisti save pasauliui. Šiandien ji palaipsniui kyla mados pasaulio laiptais ir tampa profesionaliu modeliu.

Lily McMenamy

Lily McMenamy yra amerikiečių modelis, kuris išvaizda išsiskiria dėl savo didelių ausų, dantų ir lūpų. Tokia išskirtinė išvaizda sukėlė daugybės žmonių susižavėjimą visame pasaulyje.

Refilwe Modiselle

Refilwe Modiselle geriausiai žinoma, kaip pirmasis profesionalus Pietų Afrikos modelis, turinti albinizmo bruožų. Ji pradėjo karjerą 13 metų ir, nepaisant albinizmo ir jos unikalių veido bruožų, ji tapo labai sėkmingu modeliu.

Nastya Kumarova

Iš pirmo žvilgsnio Nastya Kumarova atrodo kaip graži ir trapi porceliano lėlė. Tačiau iš tikrųjų ji turi albinizmą, jos odoje, plaukuose ir akyse nėra pakankamai pigmentų. Tačiau tokia išskirtinė išvaizda jai nesutrukdė sužavėti pasaulio.

Madeline Stuart

22-ejų modelis sergantis Dauno sindromu Madeline Stuart yra tikrai drąsi ir stipri asmenybė, kuri nebijo savo ligos. Norėdami, kad jos svajonė taptų tikra, ji visiškai pakeitė savo gyvenimo būdą ir numetė 20 kilogramų. Jos pastangos pasiteisino – ji tapo antruoju modeliu sergančiu dauno sindromu, kuris vaikščiojo podiumu Niujorko madų savaitėje.

Melanie Gaydos

Melanie yra mergina, kuri kenčia nuo retos genetinės ligos, kuri turi įtakos dantų, plaukų, nagų ir net mažų kaulų augimui. Tačiau tai nesutrukdė jai kurti sėkmingos modelio karjeros. Merginos karjera prasidėjo, kai ji buvo pasirinkta pasirodyti Vokietijos metalo grupės „Rammstein“ vaizdo įraše. Nuo tada ji tapo labai populiariu modeliu ir aktore.

www.tv3.lt

Comments
Loading...