Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

To dar nebuvo: Beyonce dovanoja viso gyvenimo nemokamus bilietus į koncertus

112

Muzikos „pirmoji pora“ Beyonce ir Jay-Z skatina gerbėjus mėnesį maitintis veganiškai ir skelbia konkursą, kurio laimėtojas visą gyvenimą galės nemokamai lankytis jų koncertuose.

Beyonce tokį iššūkį trečiadienį vakare paskelbė 123 mln. savo sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“. Ji sakė, kad taip paremia projektą „Greenprint Project“, kuriuo skatinama bent iš dalies pereiti prie veganiškos mitybos, kad sumažėtų poveikis aplinkai.

Gerbėjai gali internetu užsirašyti konkurso dalyviais, o vienas iš jų bus atsitiktinai išrinktas laiminguoju, 30 metų kasmet gausiančiu po porą bilietų į Beyonce ir/ar Jay-Z koncertus. Dovana vertinama 12 tūkst. dolerių (10,4 tūkst. eurų).

Novatoriško albumo „Lemonade“ autorė sakė, kad pirmadieniais nevalgys mėsos, be to valgys daugiausia augalinės kilmės pusryčius. Jos vyras repo magnatas Jay-Z savo ruožtu pažadėjo, kad du kartus per dieną jo maistas bus daugiausia augalinis.

Už projekto stovi Beyonce asmeninis treneris Marco Borgesas. Muzikos superžvaigždės parašė įžangą gruodį išleistai jo knygai.

Beyonce anksčiau yra kalbėjusi apie savo veganizmą. Tokios mitybos ji laikėsi prieš savo stulbinamą 2018 metų gegužės pasirodymą Koučelos muzikos festivalyje – praėjus metams po to, kai pagimdė dvynius.

Prie jos inicijuoto veganizmo propagavimo prisideda dainininkės Miley Cyrus ir Ariana Grande.

Veganizmas draudžia valgyti bet kokius gyvūninius produktus, įskaitant mėsą, pieno produktus, kiaušinius ir medų, taip pat dėvėti natūralios odos gaminius.

Tyrimai parodė, kad valgant mažiau mėsos ir pieno produktų pagerėtų planetos būklė, nes reiktų mažiau dirbamos žemės ir mažėtų tarša šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis.

www.tv3.lt

Comments
Loading...