Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

TOP3 Zodiako ženklai – valdovai: balandį jie gaus viską

3 210

Ateinantis balandžio mėnesis suteiks naujų potyrių ne vienam Zodiako ženklui, tačiau kai kuriems iš jų seksis kur kas labiau nei kitiems.

Portalas horoscope2019.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems balandžio mėnesis bus itin sėkmingas:

LIŪTAS

Balandžio mėnesį Liūtai susižers visą dėmesį ir taps tikromis žvaigždėmis. Liūtai turi stiprią magnetinę asmenybę ir dar stipresnį charakterį. Galbūt nustebsite, bet būtent šį mėnesį Liūtai šiek tiek nurims, trokš ramybės ir apmąstymų sau. Balandžio mėnesį nepatartina imtis svarbių reikalų, tačiau šis mėnuo žada daug naujovių.

ŠAULYS

Šauliai balandžio mėnesį gali sulaukti nenumatytų nuotykių, tačiau galite būti ramūs – jie bus itin malonūs. Ateinančiomis savaitėmis Šauliai atras vidinį balansą ir klausysis savo vidinio balso, kuris bus teisus. Šauliams tai itin palankus laikas, gali būti, kad susiplanuosite ir tolimesnę kelionę.

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo suteiks meilės nuotykius ir nepakartojamą norą rodyti savo jausmus. Šio Zodiako ženklo atstovai ateinančiomis dienomis turės stiprią nuomonę bet kokiu klausimu, o tam jie bus pasiruošę ir puikius argumentus. Mergelėms šis mėnuo žada vidinę stiprybę ir didžiulį spinduliuojantį vidinį šarmą.

www.tv3.lt

Comments
Loading...