Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

TOP4 protingiausi Zodiako ženklai. Ar jumyse slepiasi genijus?

13 697

Tikriausiai jau nuo pat mažų dienų kiekvienas vaikas trokšta išsiskirti savo gebėjimais iš kitų. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kurie iš Zodiako ženklų yra patys protingiausi?

Portalas yourtango.com savo skaitytojams pateikė protingiausių Zodiako ženklų ketvertuką:

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai mėgsta itin daug mąstyti. Jie gali atsiriboti nuo situacijos vien tam, kad į ją pažvelgtų iš kitos pusės. Vandeniai yra itin subalansuotos ir išradingos asmenybės. Vandeniai puikiai geba priimti naujas idėjas ir jų ieškoti savo aplinkoje. Tiesą sakant, jie visada ieško alternatyvų įvairiems gyvenimo sunkumams.

Mergelė

Mergeles domina įvairūs ir dar neatrasti požiūriai bei tiesos. Mergelės ženklo atstovai itin kruopščiai tyrinėja įvykius, kurie galbūt kitiems žmonėms nepasirodytų tokie įdomūs. Mergelės tiesiog dievina surasti išeitį bet kokiai gyvenimo situacijai. Mergelės ypač tyrinėja filosofinį pasaulį, todėl itin mėgsta skaityti knygas.

Ožiaragis

Ožiaragiai garsėja itin metodišku ir struktūruotu savo mąstymo būdu. Būtent jis padeda ožiaragiams priimti apgalvotus ir protingus savo gyvenimo sprendimus. Jie vengia pernelyg impulsyvių, netikslių idėjų ar darbų. Ožiaragiai išsiskiria savo protingumu ir puikiai geba panaudoti savo intelektą. Ožiaragiai – viso gyvenimo mokiniai, todėl jie yra itin užsispyrę ir ambicingi.

Dvyniai

Viskas, ką jums reikia padaryti – tai pasiklausyti bent vieno Dvynių ženklo žmonių pokalbio ir jūs jau būsite protingesni. Dvyniai iš visų Zodiako ženklų išsiskiria savo mąstymo greičiu ir turi ypatingą gebėjimą skleisti informaciją. Dvyniai turi itin puikų humoro jausmą, kuris yra tik dar vienas jų genialumo požymis.

www.tv3.lt

Comments
Loading...