Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Vaizdai šokiruoja: pažiūrėkite, kokiomis sąlygomis auga du vaikai

1 072

Po 17 metų santuokos šeimą ištiko didelė, protu sunkiai suvokiama krizė. Ričardas su savo dviem vaikais buvo priverstas bėgti iš namų, nes nuolat girtaujanti sutuoktinė Ingrida tapo agresyvi ir namus pavertė landyne. Ričardas sako, kad žmona namus niokoja tokiu greičiu, kad greitai iš jų nieko neliks.

„Čia baisiau nei siaubo filme. Viskas sulaužyta, kiekvieną dieną vis kažkas lūžta“, – išvydusi netvarką namuose baisėjosi „TV Pagalbos“ žurnalistė Rūta Filejeva.

Už tai, kad smurtavo prieš žmoną Ričardas kurį laiką negalėjo prie jos artintis, todėl ir išsikraustė su vaikais.

Išsikraustęs iš buto Ričardas kurį laiką su vaikais nuomojosi butą, tačiau prieš jam įsikraustant buvo sutarta, kad ten gyventi galės tol, kol atsiras buto pirkėjas. Po keturių mėnesių taip ir nutiko, todėl Ričardas pasiryžo grįžti į šeimai priklausantį butą, nes apribojimai artintis prie žmonos baigėsi. Į „TV Pagalbą“ paskambinęs Ričardas paprašė padėti įsikraustyti atgal į butą. Vyras pasakoja, kad vakarais jo buvę namai tampa asocialių asmenų nakvynės vieta, o čia vykstančiomis išgertuvėmis skundžiasi dauguma kaimynų.

„Pasitaręs su advokatu priėmiau sprendimą, kad kraustomės į šitą butą, nes jis nepriklausomai nuo to, kas yra savininkas, skaitosi kaip šeimos gyvenamasis butas. Kadangi ir vaikai, ir aš čia esu registruotas“, – pasakojo Ričardas.

Nors prieš keturis mėnesius „TV Pagalbai“ pavyko moterį nuvežti į ligoninę ir ji pradėjo gydytis nuo alkoholizmo, tačiau moteriai nepavyko pasveikti.

„Kaimynai man pasakojo, kad nuo praeito penktadienio čia vyko keturių dienų gėrimai, nuo penktadienio iki pirmadienio vyko didžiulės muštynės. Kai pirmadienį su uošviu užėjome, ant sienų ir lovos visur matėsi kraujai. Ant žmonos kūno iš pradžių nepastebėjau mėlynių, bet vėliau pamačiau, kad smakras pamuštas, ji už galvos čiupinėjo, pamačiau, kad yra gumbas, ją labai stipriai kažkas sumušė. Pakėliau maikę, ant nugaros buvo šešios, septynios mėlynės“, – pasakojo Ričardas.

„Šitų namų jau daugiau nebegalite apleisti. Maža, kas atsitiktų, turite kviesti policiją, greitąją ir visas įmanomas instancijas, kad jums padėtų. Taip pat ir mane“, – į neviltį puolusiam vyrui padėti pasiruošusi Rūta Filejeva.

Ingrida aiškina, kad ji yra buto savininkė, todėl niekur iš čia nesikraustys. Moters nedžiugina ir tai, kad vaikai po ilgo laiko gali grįžti namo.

Visgi labiausia Ričardą piktina tai, kad du vaikus auginantis tėvas iš valdžios institucijų nesulaukia jokios pagalbos. Niekam nerūpi tai, kad į šiuos namus dažnai važiuoja policija, o moteris į namus grįžta nepastovinti ant kojų.

Kodėl yra vilkinami teismai ir nėra ginamos vaiko teisės? Ar vaikams yra saugu gyventi po vienu stogu su neprognozuojama motina?

Istorijos tęsinį žiūrėkite:

www.tv3.lt

Comments
Loading...