Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Vilnietė Užfiksavo Jautrią Akimirką Ligoninėje: „Guliu Ir Verkiu Pasikūkčiodama“

59

Nuoširdi ir nesuvaidinta meilė – tai vienas iš dalykų, kurių labiausiai trokšta kiekvienas žmogus. Daugelis svajoja tikrąją meilę jausti iki pat gyvenimo galo. O štai vilnietė skaitytoja Agnė pasidalijo su tv3.lt skaitytojais itin jautria pamatyta meilės kupina akimirka ne kur kitur, o ligoninėje.

Vilnietė skaitytoja Agnė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo itin jautria akimirka. Moteris ligoninės palatoje užfiksavo pagyvenusio vyro elgesį, kuris tiesiogine žodžio prasme griebė už širdies.

„Guliu ir žliumbiu pasikūkčiodama. Va, čia tai tikra meilė. Šis žmogus klupi ant kelių, meiliai glosto žmonos ranką, o skruostais rieda ašaros ir pupos… Kaip miela, o kartu ir taip žiauru, kad likimas siunčia tokį baisų išbandymą“, – sako skaitytoja.

Vilnietė Agnė nesulaikydama emocijų pasakoja, kad moteriai darėsi vis blogiau, bet vyras nepaliko jos, visą laiką budėjo greta.

„Net ir tada, kai sesutės išprašydavo už durų, kad galėtų atlikti tyrimus, vyras, pasitaikius galimybei įbėgdavo į palatą, kad nors sekundei pažiūrėtų į savo mylimąją“, – detalėmis dalijosi moteris.

O kaip tokį vyro elgesį vertinate jūs?

www.tv3.lt

Comments
Loading...