Naujienų portalas. Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio.

Vilnietės vestuvių kvietimas kaip reikiant įsiutino: išgirdę, ko prašo – liko pakraupę

11 716

Tikriausiai kiekviena nuotaka svajoja, kad jų išskirtinė vestuvių diena praeitų be jokio vargo ir neplanuotų dramų. Tačiau štai vilnietės klausimas vienoje „Facebook“ grupėje užvirė tikrą diskusiją ir pykčių bangą.

Vienoje „Facebook“ grupėje vilnietė Lina uždavė, atrodo, iš pirmo žvilgsnio ganėtinai paprastą klausimą – Kaip mandagiai kvietime parašyti, kad vestuvių šventėje vaikai yra nepageidaujami?

Po tokiu moters klausimu akimirksniu pasipylė komentatoriai, siūlydami savo variantus. Vieni tikino, kad užtenka prierašo „N-18“, kiti rekomendavo tai daryti subtiliau, parašant „Tėveliams: pailsėkite nuo vaikų, švenčiant meilę kartu su mumis“ arba „Vakarinė dalis tik suaugusiems“.

Tačiau į šį vilnietės klausimą neliko nesureagavę ir kandesnį humoro jausmą turintys komentatoriai, siūlydami tokius variantus kaip – „Snarglių gaminimo aparatai šventėje nepageidaujami. Tegul maži snargliai lieka namuose“ arba „P.S. Su vaikais eisite į krikštynas ir būsimų vaikų gimtadienius“.

Didelę nuostabą klausimo autorei sukėlė nemažas skaičius neigiamų komentarų.

„Mano sesei, pavyzdžiui, trylika metų. Tai, ką jai dėl to mano vestuvėse nereikėtų dalyvauti? Dalyvavo ir šoko iki paskutinės dainos kartu su visais“, – rašė „Facebook“ vartotoja Kristina.

„Protingi tėvai tikrai vaikų naktį neleis dalyvauti šventėje“, – klausimo autorę bandė užstoti Laima, tačiau ir šis komentaras susilaukė gausybės atsako:

„Protingi tėvai nepaliks kažkam vaikų per visą naktį“; „Vadinasi protingi tėvai atvažiuos, pasveikins, suvalgys torto ir teks važiuoti namo“; „Aš savo vaikučio dar nesu palikusi ilgiau nei keturioms valandoms, tai tikriausiai neičiau į tokias vestuves, kur vaikų nepriima“; „Man toks kvietimas būtų tragiškas ir iš principo neičiau į tokias vestuves“ – tokie ir dar daug kitų panašių komentarų pasirodė po moters klausimu.

O kaip tokį kvietimą į vestuves vertinate patys jūs? Galbūt buvote susidūrę su panašia situacija ir norite papasakoti savo patirtį? Parašykite mums – portalai@tv3.lt arba feisbuko paskyroje „TV3 televizija“.

www.tv3.lt

Comments
Loading...